4 asmenų plaukimo SPA baseinas

Lauko plaukimo SPA modelis 4D20, 6 asmenims, 72 vnt. Purkštukai su 6 vnt. Pompa. Šis modelis labai tinkamas naudoti viešbutyje, šeimoje.

Informacija apie

4 asmenų plaukimo SPA baseinas

Lauko plaukimo SPA modelis 4D20, 6 asmenims, 72 vnt. Purkštukai su 6 vnt. Pompa. Šis modelis labai tinkamas naudoti viešbutyje, šeimoje.

Matmenys:
428x225x128 cm
vieta:
3 asm
Vandens talpa:
6810 litrų
Svoris:
703 kg (sausas)
Bendras purkštukų skaičius:
35 vnt
Bendras siurblys:
4 x vienas greitis / 3.HP (plaukimo dalis)
Cirkuliacinis siurblys (patvirtinta „CE“, TUV):
1 x 0,5 HP
Šildytuvas:
1x 3.0kW
Valdymo sistema
„Balboa / SpaRelax“

4m ourdoor garden Swim Spa

swimming spa


Kodėl verta rinktis „SpaRelax“?

„SpaRelax“ yra 1 metų profesionalus SPA gamintojas Kinijoje, datuojamas 2007 m. Kai perkate SPA iš „SpaRelax“, jūs perkate SPA iš kompanijos, turinčios dešimtmečio patirtį ir žinančią kokybę. Mes esame įsipareigoję išlaikyti geriausią reputaciją dėl naujovių ir kubilo kokybės.

 

Prieš išsiunčiant kiekvieną SPA, atliekamas kruopštus vandens tyrimas ir 50 taškų patikrinimas. Nuo biudžetinio kurorto iki aukščiausios klasės SPA - kiekvienas mūsų pastatytas maudymosi SPA baseinas pagamintas iš kokybiškų komponentų už konkurencingą kainą.

Mes siekiame savo klientams suteikti geriausius antžeminius plaukimo SPA baseinus , todėl juos kurdami laikomės aukščiausių kokybės standartų. Daugelis mūsų kurortuose esančių funkcijų yra išskirtinės „SpaRelax“.

Mūsų kolektorinė vandentiekio sistema ir didelio srauto vandens siurbliai užtikrina vienodą vandens slėgį visuose purkštukuose. Žinodami, kad 4 asmenų plaukimo SPA baseinas gali būti pastatytas lauke ar lauke, mes sukūrėme savo oro indukcijos sistemą tylią - tai leis jums susikaupti muzikai, sklindančiai per pasirinktinę erdvinio garso sistemą. Atsipalaiduokite ir mėgaukitės ergonomiška sėdynės konstrukcija ir gilesniais pėdų šuliniais.


vaizdas Sveiki susisiekę su mumis ~

Hot Tags: 4 asmenų plaukimo SPA baseinas, Kinija, gamintojai, tiekėjai, gamykla, įmonė, pigus, didmeninis, produktai
Tyrimo

You Might Also Like