Namuose > Naujienos > Turinys

"WOW House Roundup": įspūdingi namai su baseinais ir kubilais

Mar 17, 2017

Vasaros metu laimėkite "žiemą" arba "sutaupykite", apsižvalgę įspūdingus namus su jūsų vietovėje esančiais kubilais, baseinais ar SPA centrais .

1.jpg

WISCONSIN -   Ar esate naujo namo ar tik nekilnojamojo turto entuziastų rinkoje? Štai keletas savybių, kurios visoje Viskonsine ir jūsų vietovėje gali sukelti šlapimo pūslelį, išvaizdą jų baseinams, kubilams ar kurortuose.

DSC_0056.JPG

Plaukite per metus savo šildomame uždarame baseine arba atsipalaiduokite lauko kubilą šiame milijono dolerių "Waukesha Wow House"!

4.jpg

Pasivaikščioję ramioje kulto vietoje, žengkite viduje šiame graziame vykdomajame namuose su 5 lovomis, 5 sūkurinėmis voniomis ir sūkurine vonia su vaizdu į vaizdą!

Puiki alternatyva naujoms konstrukcijoms siūlo pilną raktų paketą su daugybe priedų! Paimkite viduje išorę su negabaritiniu deniu ir naujausia kubilo kubilu.

5.jpg

 

Šiame namuose yra didžiulis pagrindinis miegamasis pagrindiniame bute / virtuvėje ir prabangus vonios kambarys su viryklė ir dvigubos kriauklės.

Pasivaikščiodami neįtikėtino viršutinio turto, iš kurio atsiveria vaizdas į St Croix upę, su panoraminiais neribotais vaizdais per kilometrus ir baseine.