Namuose > Naujienos > Turinys

Dirbti namuose? 7 būdai, karsta kubilu namuose sutaupys jūsų sanity ir atkurs jūsų gyvenimo kokybę!

Nov 29, 2016

Ar dirbate namuose?

IMG_8718.jpg

Kaip žinote, kada darbas baigėsi ir esate "namuose"? Ar darbas tiesiog eina į naktį ir prasideda anksti ryte? Tai tikras perdegimo receptas. Jūs turite turėti ribą tarp namų, kur galite atsipalaiduoti ir nuleisti, ir dirbti ten, kur reikalaujama atkreipti dėmesį, būti "on" ir būti kūrybingu. Čia yra septyni būdai, kaip išmanieji namų darbuotojai naudoja kubilą, kad pagerintų jų gyvenimo kokybę:

 

1. Pasibaigus darbo dienai, eikite į karštą vonią.

Jei dirbate namie, turėdami kubilą galėsite atkreipti liniją tarp darbo ir namo. Sūkurinė vonia padės sutaupyti protingo gyvenimo ir gyvenimo! Daug   "Olympic Hot Tub Company" klientai yra namų darbuotojai arba namų verslo savininkai, kurie perka karštą kubilą ir atranda, kad jie padeda kurti tą skiriamąją liniją. Jie uždaro kompiuterį iš 6 (ar vėliau ...), išeikite į kubilą, įkvėpkite savo nuotaiką   nuo 10-20 minučių ir tada "atvykstate namo".

Kai jie po karšto kubilo įsiurbimo įeina į savo duris, jie priima taisyklę, kad nustos veikti. Vandens kubilas mirkymas pasikeičia taip, kaip jaučiasi per 20 minučių, todėl jie smegenims atsipalaidavo ir pakeitė savo požiūrį.

2. Padidinkite savo kūrybiškumą "Darbe".

Daugelis namų darbuotojų pasakoja mums, kad jų   kūrybiškumas yra sustiprintas   ir jiems atsiranda naujų idėjų "neveikiančių" valandų metu, tačiau tik tada, kai jie imasi tokios esminės pertraukos nuo smegenų darbo. Jums reikia atsipalaidavimo laiko, kad idėjas burbuliuoti. Turėdami kubilą namie reiškia, kad galite imtis trumpų pertraukų tuo metu, kai kūrybiškumas atsilieka. Ir šie mini breaks padidina našumą.

3. Baigti Jammie sindromą.

Kaip dažnai ruošiatės , paimkite kavą ir skrudintą skonį ir sėdėkite tiesiai prie kompiuterio, kad pradėtumėte savo darbo dieną vis dar savo susižavėjimuose? ! Jei pirmą kartą įgyjate įprotį pakilti ir mirkyti savo kubilą, turėsite pasikeisti iš savo užkandžių ir į realius rūbus, kai išeisite. Tai yra jūsų galimybė patekti į darbo režimą. Kokia tai išraiška? "Įdėkite savo dideles merginos kelnes ir eik į darbą"! Daugelis mūsų "Olimpinių" klientų yra dideli gerbėjai, kurie pirmą kartą pamirgo ryte   kad jie galėtų švelniai atsipalaiduoti savo dieną, nes jų smegenys atsinaujina praėjusį darbo dieną. Minkymas karštu vandeniu puikiai tinka smegenų stimuliavimui.

4. Išgydykite pagirį.

Taip pat egzistuoja reali išgydymo išgydymo galimybė   kai pamirkis ryte - tik tuo atveju, jei buvai vakariene ir kitą dieną privalai įveikti savo smegenis. Kada nors pastebėjote, kad darbas namuose nori išeiti daugiau? Jums reikia atleidimo nuo tų pačių keturių sienų.

IMG_8906.jpg

5. Išgydykite streso galvos skausmą.

Streso galvos skausmas per daug valandų kompiuteryje? Jei darbas namuose daro įtampą, naudodamiesi ieškokite streso galvos skausmo   kava, ibuprofenas ir minkšta sūkurine vonia . Jis veikia kiekvieną kartą.

6. Išvalykite "kompiuterį atgal".

Po kelių valandų sėdėdamas su galimu pour posture, tavo nugara tikrai praneša, kad tai nepatenkinta. Nėra geresnio gydymo nei eiti į karštą vonią   lengviau nugaros skausmas.   Karštas vanduo ir purkštukai daro stebuklus, kad būtų išvengta pernelyg ilgo sėdėjimo. Gaukite standžiųjų raumenų ir sąnarių įprastą, atlikdami karštą vamzdį po darbo.

7. Užbaikite vienišumą.   Karšta vonia yra puiki vieta bendrauti. Kvieskite kitus soloprenus, kad galėtumėte švęsti darbo dienos pabaigą.

Darbas namuose? Žinoma, yra privilegijų, pavyzdžiui, nėra važinėti ir būti savo laiku. Bet leiskite burbuliukui padėti jums parengti liniją! Išjunkite kompiuterį, eikite į kubilą, atsipalaiduokite.   Tik tuomet tu žinai, kad tu "atvykai namo". Gyvenimas nėra skirtas 24: 7 dienoms. Jei turite kokių nors kitų pasiūlymų, kaip naudoti spa burbuliuką, kad padėtumėte geriau dirbti namuose, pasidalykite!