Namuose > Naujienos > Turinys

Kodėl jis gali sėkmingai įgyvendinti savo mieląją širdį

Aug 02, 2019

image


24 metų Williamas, 1,8 metro ir sveria iki 130 kg. Iš pradžių jis nesirūpino savo svoriu, nes manė, kad jis gimė kaip storas žmogus.

Artėja karšta vasara, o Williamo draugas pakvietė jį į baseiną, o Williamas negali plaukti, jis gali tik pamėginti plaukti prie plaukimo žiedo. Šiuo metu Williamas matė mergaitę, ji buvo labai graži, turi puikią formą. Svarbiausia, kad gražuolė puikiai mokėsi plaukioti.Nors Vilhelmą ši graži mergina labai traukė, tačiau mergaitė niekada nežiūrėjo į Viljamą iš Jis pradėjo jaustis nepilnaverčiu, nes suprato, kad jo figūra yra ne tik riebi , bet ir suglebusi. Be to, jis jautė, kad nemoka plaukti, vadinasi, negali bendrauti su ta brangioji.William'as jautė nusivylė ir sumurmėjo sau: „Gal aš jos nenusipelniau“.

Kai Williamas grįžo namo, jis vis tiek negalėjo atsikratyti gražios merginos įspūdžio. Jam kilo nauja idėja, tai yra, jis norėjo nusipirkti baseiną namuose. Tačiau jis neturėjo daug santaupų, nes jis buvo tik pradiniame savo verslo etape, o jo sodas nebuvo labai didelis. Galiausiai, po ilgų svarstymų, jis atsisakė tradicinio baseino ir pasirinko mūsų begalinį baseiną.

Pusantrų metų dirbdamas atgal, Viljamas sėkmingai numetė svorį, dabar atrodo puošniai, numetęs negyvą.Svarbiausia, kad jis nebepriklauso nuo plaukimo žiedo ir įgauna galimybę plaukti kaip žuvis.Sakos pabaiga yra ta pati kaip visi galvojo, jis sėkmingai vijosi savo mieląją.


Tikroji meilė slypi ne tai, kas padaryta ir žinoma, o tai, kas padaryta, bet nežinoma.


swim hottub