Moterų dienos švęsti pasaulį (Ⅱ dalis) būdai

- Mar 08, 2019-

Po ankstesnio straipsnio, šiandien mes ir toliau žvelgiame į tai, kaip šalys visame pasaulyje švenčia Moterų dieną.


Graikų Namų šeimininkės poilsio diena


Greek housewife rest day


Tai yra graikų, kurie šventė Dzeuso motiną, Lia deivę, festivalis. Šią dieną didžiausios yra namų šeimininkės, jos gali visiškai palikti savo namų ruošą, valgyti, gerti ir žaisti, o visi namų ruošos darbai tenka vyrams. Poilsio dienos yra konkretus moterų padėties pažangos, pagarbos moterims ir vaidmens stiprinant šeimos santykius.

 

Filipinai Moterų diena


Philippines women's day


Quezon City, Filipinai, kasmet, Moterų dienos išvakarėse, kovo 8 d., Vyrai dėvi aukštakulniai batus, kad dalyvautų paradas, pagerbdami moteris visame pasaulyje per vaidmenų mainus, ragindami užbaigti visas formas diskriminacijos, smurto ir moterų seksualinio priekabiavimo.


 

Nepalas Moterų diena


Nepal women's day


Moterų dienos metu Nepalo moterys moterys yra apsirengusios didelėmis raudonomis suknelėmis, vadinamomis „sarongais“, dainuojančiomis ir pasninkaujančiomis Pasapati šventykloje, esančioje sostinėje Katmandu. Visos moterys negali valgyti nieko nuo ryto iki vakaro. Jūs turite pasilikti dieną ar net vandens lašą, kad galėtumėte melstis ir norėti savo šeimai ir artimiesiems. Tai taip pat labiausiai gerbiama metų diena.


Rusijos Day diena


Russia women's day


Šventei švęsti, Rusija atostogauja visą dieną. Šiame festivalyje rusų vyrai taps intymiais šiltais vyrais, rūpinasi, kad žaliosios dygminų lapai, norintys garbinti po moters sijonu, taptų pagalbiniu vaidmeniu.

Šio festivalio išvakarėse, be švenčių sveikinimo moterims giminaičiams ir kolegoms, Rusijos vyrai taip pat bus pavargę nuo savo dovanų. Rusijos tyrinėtojų duomenimis, trys populiariausi Rusijos moterų dovanų sąrašai šiame festivalyje yra gėlės, kvepalai ir juvelyriniai dirbiniai. Rusų vyrai yra labai nusimanantys, dovanas dovanojančios moterims ar spalvingoms gėlėms, aromatingiems kvepalams ar brangakmeniams. Šiame festivalyje rusų moterys netgi gali atlikti „rankų parduotuvių savininkus“ ir stumti namų darbus žmonėms.


Prancūzija Moterų diena


France women's day


Prancūzų moterys jau tapo moteriškos žavesio šventės diena.

Vienas garsiausių moterų veiklos Prancūzijoje yra Moterų Motociklų festivalis.

Moterų variklių paradas buvo įkurtas 1977 m., O septintasis šių metų metai taip pat yra 40-asis renginio jubiliejus. Renginio dieną bus daug moterų motociklų entuziastų iš viso pasaulio, kurie dėvės odinius kostiumus, batus ir šalmus. Be abejo, moteriško motociklo draugas taip pat bus nuoširdžiai pasveikintas (motociklų entuziastas CP yra populiariausias!).


Naujoji Zelandija Feministinė pradininkė šalis neturi reikšmės festivaliui


new Zealand women's day


Naujoji Zelandija yra viena iš moteriškiausių pasaulio šalių. Tai pirmoji šalis pasaulyje, suteikianti moterims teisę balsuoti. Naujosios Zelandijos 10 JAV dolerių sąskaitos ženklas yra Kate Sheppard, kuris skatina moterų balsavimo teisę. Dėl savo pastangų Naujoji Zelandija tapo pirmąja pasaulio šalimi, turinčia teisę balsuoti 1893 m.

Žvelgiant į tai, Naujosios Zelandijos moterys iš esmės gali pasakyti, kad jos visi yra tokio pat lygio, kaip vyrai - vyrai gali atlikti darbą, moterys gali padaryti viską ir vienodai puikiai!


Kinija Moterų diena


women day spa


Kinijoje, „Tarptautinės moterų dienos“ kovo 8 d. Išvakarėse visos Kinijos moterų federacija pradėjo „Nacionalinio kovo 8-osios raudonosios vėliavos rankų projektą“ ir „Nacionalinės kovo 8-osios raudonosios vėliavos kolektyvą“, kad pagerbtų kinų moterų veiklą.


Linkiu visiems ponios laimingos atostogos!

Pora:ne Kitas:Balandžio mėn. Kvailio dienos muitinė įvairiose šalyse