Namuose > Naujienos > Turinys

Moterų dienos minėjimo būdai visame pasaulyje (part dalis)

Mar 08, 2019

Vadovaudamiesi ankstesniu straipsniu, šiandien toliau žiūrime, kaip viso pasaulio šalys švenčia Moterų dieną.


Graikijos Namų šeimininkės poilsio diena


Greek housewife rest day


Tai graikų, šventusių Dzeuso motiną, Lijos deivę, šventė. Šią dieną namų šeimininkės yra didžiausios, jos gali visiškai palikti namų ruošos darbus, valgyti, gerti ir žaisti, o visus namų ruošos darbus nešioja vyrai. Poilsio dienos yra konkretus moters statuso pagerėjimo, pagarbos moteriai ir vaidmens stiprinant šeimos santykius pavyzdys.

 

Filipinai Moterų diena


Philippines women's day


Kvinzono mieste, Filipinuose, kiekvienais metais, kovo 8-osios, moters dienos išvakarėse, vyrai, norėdami dalyvauti parade, dėvi aukštakulnius batus, pagerbėdami moteris visame pasaulyje per mainus, ragindami nutraukti visas formas diskriminacija dėl lyties, smurtas ir seksualinis moterų priekabiavimas.


 

Nepalas Moterų diena


Nepal women's day


Moterų dienos metu indų moterys Nepale pasipuošė didelėmis raudonomis suknelėmis, vadinamomis „sarongomis“, dainuodamos ir badaudamos Pasapati šventykloje sostinėje Katmandu. Visos moterys negali nieko valgyti nuo ryto iki vakaro. Privalote pasninkauti dieną ar net lašą vandens, kad galėtumėte melstis ir palinkėti savo šeimai ir artimiesiems. Tai taip pat labiausiai gerbiama metų diena.


Rusijos Moterų diena


Russia women's day


Švęsdami šią šventę Rusija atostogauja visą dieną. Šiame festivalyje rusų vyrai taps intymiais šiltais vyrais, rūpinsis žaliais dygminų lapais, norinčiais garbinti po moters sijonu, atlikti palaikomąjį vaidmenį.

Šios šventės išvakarėse, be dovanų sveikinimų giminėms ir kolegoms, rusų vyrai taip pat pavargs bėgti dėl savo dovanų. Remiantis Rusijos tyrėjų duomenimis, trys populiariausi Rusijos moterų dovanų sąrašai šiame festivalyje yra gėlės, kvepalai ir papuošalai. Rusijos vyrai yra labai išmanantys, dovanodami dovanas moterims ar spalvotas gėles, ar kvapnius kvepalus, ar brangius papuošalus. Šiame festivalyje rusų moterys gali atlikti net „rankų darbo parduotuvių savininkus“ ir nustumti namų ruošos darbus į vyrus.


Prancūzija Moterų diena


France women's day


Prancūzijos moterys Moterų dieną jau pavertė nuostabia moteriško žavesio švente.

Viena garsiausių moterų veiklų Prancūzijoje yra „Motociklų festivalis“.

Moterų motorinis paradas buvo įkurtas 1977 m., O septintieji šie metai taip pat yra 40-osios renginio metinės. Renginio dieną iš viso pasaulio susirinks daugybė moterų motociklų entuziastų, kurios nešios odinius kostiumus, batus ir šalmus. Be abejo, šiltai priims ir moterį motociklininkę (populiariausia yra motociklų mėgėja CP!).


Naujoji Zelandija country Feminizmo pradininkė šalis festivaliui neturi reikšmės


new Zealand women's day


Naujoji Zelandija yra viena moteriškiausių pasaulio šalių. Tai pirmoji šalis pasaulyje, suteikusi moterims teisę balsuoti. Naujosios Zelandijos 10 USD sąskaitos veikėja yra Kate Sheppard, propaguojanti moterų teisę balsuoti. Dėl jos pastangų Naujoji Zelandija tapo pirmąja šalimi pasaulyje, kuri 1893 m. Turėjo teisę balsuoti.

Pažvelgusios į tai, Naujosios Zelandijos moterys iš esmės gali pasakyti, kad jos visos yra lygiavertės vyrams - vyrai gali padaryti darbą, moterys gali viską, ir lygiai taip pat puikios!


Kinija Moterų diena


women day spa


Kinijoje, kovo 8 d., Tarptautinės moters dienos išvakarėse, visos Kinijos moterų federacija paskelbė „Nacionalinę kovo aštuntąją Raudonosios vėliavos rankos juodraštį“ ir „Nacionalinį kovo 8-osios raudonosios vėliavos kolektyvą“, norėdama pagirti Kinijos moterų pasirodymą.


Linkiu visoms ponios laimingų atostogų !!!