Namuose > Naujienos > Turinys

Moterų dienos minėjimo būdai visame pasaulyje (dalisⅠ)

Mar 06, 2019

Tarptautinė dirbančių moterų diena (IWD) vadinama „Jungtinių Tautų moterų teisių ir tarptautine taikos diena“ arba „Jungtinių Tautų moterų teisių ir tarptautine taikos diena“. Tai festivalis, įsteigtas kiekvienų metų kovo 8 d., Skirtas paminėti svarbų moterų indėlį ir didelius laimėjimus ekonominėje, politinėje ir socialinėje srityse.

Štai ką jums renku apie tai, kaip visame pasaulyje žmonės švenčia Moterų dieną:


  Indija: Lathmar Holi


India Lathmar Holi


Indijoje moterys, kurios visada turėjo žemą statusą, vasarą turi akių atidarymo dieną - Lathmar Holi. Ši unikali šventė daugiausia skirta pasveikinti spalvingą pavasarį. Šventėje dalyvavę vyrai ir moterys iš anksto sutepami milteliais ir dažais. Vyrai dažo ryškias spalvas ant savo kūno, o moterys nešioja spalvingus kostiumus, spalvingą šydą ant galvos ir rankose bambuko lazdeles. Vyrai panaudos žiedlapius kaip „ginklą“ kovai su moterimis.

 

Šveicarija: Moterų galios dienaSwiss women in power day


XX amžiuje Šveicarijos moterų statusas pamažu gerėjo, tačiau politinio, socialinio ir ekonominio statuso požiūriu jis vis dar atsilieka nuo daugumos Vakarų šalių. Akivaizdžiausias pavyzdys yra tai, kad Šveicarijos moterys iš Europos moterų balsuoja vėliausiai. Tik 1971 m. Šveicarija suteikė moterims teisę balsuoti Federacijoje.

Siekdama nustatyti vyrų ir moterų lygybės sampratą visuomenėje, Šveicarijos federalinė vyriausybė įsteigė specialią dieną moterims perimti valdžią. Remiantis nuostatais, pirmosios keturios kiekvienų metų sausio dienos Šveicarijoje yra „Moterų galios diena“. Keturių dienų festivalyje visus šeimos reikalus sprendžia moterys, o vyrai visi „ilsisi“. Šveicarijos vyrai, kurie visada atsisakė namų ruošos, taip pat privalo laikytis šių dienų namų šeimininkių tvarkos. Jei jiems nesiseka, jiems gali tekti bet kada perdaryti darbus.

 

Vokietija: Moterų karnavalas


Germany women's carnival


Kasmet spalio 10-15 dienomis tai yra „Moterų karnavalas“ Reino krašto regione. Šiuo laikotarpiu moterys turi „dideles laisves“, o vyrams neleidžiama tirti moterų veiklos turinio, o nusikaltėliai bus areštuoti už nusikaltimus.

Karnavalo naktį vokiečių moterys išėjo dalyvauti įvairiuose kokteilių vakarėliuose ir vakarėliuose. Tą pačią dieną moterys taip pat surengė didelį pasirodymą, perkirpdamos vyro kaklaraištį. Jei vyras netinkamai laikosi kostiumo, moterys natūraliai jo neišleis. Daugelis vyrų šią dieną bijo susirišti savo kaklaraištį. Taip pat yra vyrų, kurie paruošė daugybę ryšių, kad patiktų moterims. Kai moterys užpuolė, jos tiesiog pasidavė rankomis ... Tada jos pakeitė tas, kurios buvo supjaustytos, ir padėjo naują. Šią dieną Vokietijoje profesinės sąjungos siųs gėles darbuotojoms moterims, tačiau nėra atostogų, nereikia papildomų pinigų, o Vokietijos prekybos centruose nėra nuolaidų.

 

JK: Moterų teisingumo diena


UK women's courtship day


Kitų metų vasario 29 d. Dienos britų moterys gali atsikratyti pasaulietinių taisyklių ir reglamentų bei drąsiai parodyti savo meilę tiems, kuriems tai neįdomu ar kurie nesugalvojo. Jau 1288 m. Škotijos karalienė Margaret išleido dekretą, skelbiantį, kad kitų metų vasario 29 d. Bus „Moterų teisių diena“. Moterys galėjo siūlyti santuoką vyrams ir skirti baudas vyrams, kurie be apribojimų vejavosi moteris.

Nuo XVII amžiaus šis paprotys buvo plačiai paplitęs ir išpopuliarėjęs visoje Europoje. Jungtinės Karalystės televizijos stoties meteorologinis transliuotojas kartą siūlė dabartiniam fotografui priešais nacionalinę auditoriją ir pagaliau „pagavo gražius vyrukus“.

Vyrams, kurie šią dieną atsisako prašyti meilės, naudokite 1 svarą kaip simbolinį „atpirkimą“ arba nubauskite juos „išsigandusiomis moterimis“ už satino drabužius.

 

Maskva: festivalis „Kovo 8 d.“ Aktyviai pirks dovanas moterims


Moscow women's day


Remiantis Rusijos konsultacijų firmos „March Consultation“ paskelbta apklausa, tarp Maskvos vyrų greičiausiai „kraujuoja“ vidutinio amžiaus vyrų grupė nuo 36 iki 45 metų. Jie planuoja išleisti 6000 rublių vidutiniškai (apie 1218 juanių). RMB) pirkti dovanas moterims. Bendrovė mano, kad taip gali būti todėl, kad vidutinio amžiaus vyrų grupė turi stiprią ekonominę galią ir jai reikia siųsti daugiausiai dovanų, įskaitant ir žmonai, dukrai, motinai, taip pat ir giminaičiams bei kolegoms.

Tyrimo duomenimis, daugiau nei 40% visų išlaidų, skirtų dovanoms moterims nupirkti, tenka gėlėms, o daugiau nei 10% - saldainiams, pavyzdžiui, šokoladui.Japonų kalba: „Mergaičių diena“


Japan girl's day


Kiekvienų metų kovo 3 d. Yra tradicinė japonų „Mergaičių diena“, dar vadinama „Mergaičių diena“. Šiuo metu tai yra moteriško grožio simbolis, todėl dar vadinamas „Persikų žiedų festivaliu“. Šią dieną visos šeimos su mergaitėmis gyvenamajame kambaryje pastatys kopėčių formos lėlių stendą ir pasidės visokias mažas lėles, nešinas japoniškais kimonais, kad paminėtų sveiką mergaičių augimą.


Ispanija Šimtas moterų festivalis


Spain hundred female festival


Ispanijos Monzano mieste Ispanijos merginos, dar nepraėjusios pro duris, vilkės baltas sukneles, laikys gėles, melsis ir palinkės viena kitai harmonijos bei laimės ateityje. Šis festivalis sustiprino moterų statusą, paskatino daug gražių santuokų ir išsprendė daugelį vyrų ir moterų perversmų.


Italija Moterų diena


Italy women's day


Moterų dienos metu italų vyras padovanos žmonai ir motinai auksinę mimozą, vadinamą „Mimosa“, kuri simbolizuoja moteris Italijoje. Ši gėlė turi stiprų aromatą ir gali būti naudojama kaip žaliava kosmetikai, pavyzdžiui, aukštos kokybės kvepalams. Tą pačią dieną kai kurie žmonės gatvėje nemokamai išdalins „Mimosa“. Ponios yra labai rankų darbo ir labai romantiškos.