Kapų tvarkymo diena

- Apr 05, 2019-

清明_meitu_1

Tombų valymo diena taip pat vadinama jaunimo festivaliu. Zhongchun ir Hunchun, 104-osios dienos po žiemos saulėgrįžos, ruožtu jis yra vienas iš tradicinių kinų festivalių ir vienas iš svarbiausių festivalių. Tai diena, kai garbinami protėviai ir šliaužiamos kapos.

 

Muitinė


  • Civilizacijos šlavimas

1. Muzikinė auka: žaisti mėgstamas mirusiojo dainas per savo gyvenimą ir išreikšti savo senųjų žmonių atmintį.

 

2, gėlių aukos: naudokite mėgstamas mirusiųjų gėles prieš mirtį arba dalyvaukite kapinėse organizuojamose „gėlių deginimo popieriaus“ veikloje.

 

3, pasodinti aukas: per medžių sodinimą, kad pagarbintumėte senąjį vyrą.

 

4, nuplaukite kapo auką: išvalykite kapą, kad išreikštumėte savo mintis.

 

5, šeimos prisiminimai: mirusiųjų nuotraukos ir vaizdo medžiaga prieš CD-ROM gimus, organizuoti šeimos narius žiūrėti, prisiminti prisiminimus.

 

6. Internetinė auka: sielvarto perteikimas per mirusius giminaičius internetu.

 

7. Bendruomenės viešoji auka: į bendruomenę patenka visą etiketą, o bendruomenės gyventojai organizuoja rajoną, kad išlaisvintų mirusių giminaičių portretus ir išlaisvintų vaisius, vaisius, balionus ir pan. mirusieji perskaitė aukas ir visuomenė paaukojo gėles.

 

8. Išleiskite mintis: Bendruomenė gali organizuoti gyventojus, kad jie galėtų vykdyti baltų balionų išlaisvinimą ir išleisti savo mintis.

 

9. Parašas Auka: Bendruomenė gali organizuoti kolektyvinį masių parašą ir atsekti auką protėviams.

 

清明节


  • QR kodas, šliaužiantis kapą

Nuskaitykite jį išmaniajame telefone, kad pamatytumėte mirusiojo nuotrauką ar vaizdo įrašą ir sužinokite apie jo gyvenimą. Mirusioji šeima taip pat gali atnaujinti ir išlaikyti tinklalapio turinį. QR kodo teikėjo teikėjas sakė: „Technologijų naudojimas siekiant suteikti daugiau informacijos apie mirusį asmenį, bet ir dalintis gyvenimo patirtimi“.

 

Šeimos nariai gali nustatyti privatumo slaptažodį

 

Dvimatis kapas yra kilęs iš Jungtinės Karalystės. Kai dvimatis kodas yra reklamuojamas užsienio kapuose, dvimatis kodas bus įterptas į neparduotas kapines, įskaitant brangakmenio kainą, orientaciją, plotą, ekologiškumą ir dizaino koncepciją.

 

Kapinių darbuotojai pristatė, kad kapinių naudotojas pirmiausia turi taikyti dvimatį kapą. Darbuotojai užregistruos atitinkamą mirusiojo aukos puslapį kapinių pagrindiniame puslapyje ir generuos jam QR kodą. Giminaičiai turėtų praturtinti ir patobulinti tinklalapį ir įvesti turinį, kurį jie nori dalytis su kitais, įskaitant nuotraukų vaizdo įrašus ar prisiminimus.

 

Kokiam turiniui galima matyti po nuskaitymo, giminaičiai gali nustatyti atitinkamas parinktis aukos pagrindiniame puslapyje pagal savo reikalavimus, ty kokia informacija yra visiškai vieša ir kurios dalys yra privačios, kad jas būtų galima peržiūrėti slaptažodžiu. Apsaugokite asmeninį mirusiojo privatumą.

 

T radiacinė F a


  • Qing Dumpling


清明节食品


Čing   Dumpling yra Sudžou specialybė. Jo oda sudaužyta su laukiniais augalais, vadinamais kirmėlėmis, išspaudžiama iš sulčių ir sumaišoma su riebiais ryžių miltais. Tada suvyniokite tešlą pupelių pasta, garinkite jį garlaivyje ir tolygiai šepečiu tepalo paviršiuje nuvalykite augalinį aliejų.

Jis nėra saldus, o ne riebus, su lengvu žolės aromatu.

 

  • F ive spalvos ryškūs ryžiai


1


Penkių spalvų ryžiai yra tradicinis užkandis „Buyi“ ir „Zhuang“ vietovėse. Kiekvienas festivalis, pvz., „Ching Ming“ festivalis, trečiasis Mėnulio Naujųjų metų mėnuo, ir „Dragon Boat“ festivalis, „Zhuang“ žmonės mėgsta gaminti penkių spalvų ryškius ryžius.

Penkių spalvų ryškūs ryžiai yra raudonos, geltonos, žalios, baltos ir juodos spalvos. Penkių spalvų ryškūs ryžiai yra „Miao“ žmonių talismanas. Tai reiškia, kad gyvenimas yra kaip puiki gėlė. Visų tautybių žmonės yra vieningi kaip glutino ryžiai, ir palaiminimai turi tokius pačius jausmus.


外销清明_副本

Pora:Kubilų SPA pasirinkimas - remontas ar brangus Kitas:Nacionalinė muitinė apie motinos dieną (Part 4)