Namuose > Naujienos > Turinys

ŠIS JAPONIJOS SPAUTIS LEIDA JŪSŲ VANDENYJE

Mar 24, 2017

1 MINUTA SKAITYTI

Atnaujinta 2017 m. Vasario 24 d.1.jpg


Tam tikros rūšies džiaugsmą galima rasti tik visiškai panardinus. Tačiau kai kuriais atvejais tai gali atrodyti neįmanoma, ypač jei raudonojo vyno džiaugsmas yra didžiausias (mes žinome, kad jūs tai darote). Šią sekundę sustabdykite savo abejones ir nusipirkite lėktuvo bilietą į Japoniją, nes čia yra SPA, kuriame galite tiesiog išsimaudyti mėgstamame gėrime.

„Yunessun SPA“ kurorte Hakone, Japonijoje, yra raudonojo vyno baseinas, kuris yra ir didesnis, ir geresnis nei tuo metu, kai užpildėte savo vonią buteliais „Two Buck Chuck“. Nesakau, kad tu tai padarei, bet tai yra saugi prielaida, kad mintis tai padaryti perėjo tavo galvoje. Prieš priimdami bet kokį sprendimą, tiesiog žinokite, kad ne viskas susiję su noro įgyvendinimu. Tariamai SPA padeda žmonėms atrodyti jauniems. Tai tikriausiai neveikia (raudonasis vynas turi daugybę kitų privalumų sveikatai, tačiau tai nekelia jokių rūpesčių), tačiau tikrai kaip pragaras jis pasijaus jaunas.


2.jpg


Nes kaip smagu, kaip visa tai skamba, raudonajame vyne esantis alkoholis gali išdžiovinti jūsų odą. Ar mums tai tikrai rūpi? Ne. Tai tiesiog baseinas, pilnas vyno. Aišku, kelias valandas ramiai neplauksite ant vyno (alkoholis yra mažiau tankus nei vanduo, todėl nesate toks klestintis), bet, kas yra vonioje, absorbuojamas nedidelis alkoholio kiekis, kad jį panardintumėte. Nuogas mokslininkas, taigi, kam rūpi, jei galite ramiai plūduriuoti.

Dabar sakykite, kad norite gerti vyną, o ne tik jį įsisavinti. Sagtis, nes būtent čia ji kerta liniją nuo svajingos iki vertos kelionės. Žmonės stovės prie baseino ir pila vandenį į rankas, kad galėtų gurkšnoti. Arba už mažiau švelnią sielą kažkas stovės už baseino ribų ir pažodžiui įmes į kibirą vyno.3.jpg


Jėzus galėjo vaikščioti ant vandens ir paversti jį vandeniu vynu, tačiau tai būtų buvęs didžiulis smūgis, jei jis būtų sujungtas dviem ir atremtas patranka. „Yunessun“ baseinas SPA yra arčiausias, kurį galime gauti šiuolaikiniame amžiuje.

Užsisakykite lėktuvo bilietą, suplanuokite apsilankymą ir suraskite visą svaiginančią palaimą.