Namuose > Naujienos > Turinys

Pasaulinė žemės diena

Apr 23, 2019

earth day


Pasaulinė žemės diena, kuri kiekvienais metais yra balandžio 22 d., Yra visame pasaulyje vykdoma aplinkos apsaugos veikla. 2009 m. JT Generalinės asamblėjos 63-ojoje sesijoje kiekvienų metų balandžio 22 d. Buvo paskelbta „Pasaulio žemės diena“. Pirmą kartą renginį JAV pradėjo 1970 m. Gaylord Nelson ir Dennis Hayes, o jo poveikis vis augo. Veiklos tikslas - skatinti žmonių supratimą, kaip saugoti žemę ir saugoti tėvynę, skatinti suderintą išteklių plėtros ir aplinkos apsaugos plėtrą bei pagerinti bendrą žemės aplinką.

 

1970 m. Balandžio 22 d. 200 000 amerikiečių išėjo į gatves, parkus, auditorijas ir protestavo dėl žalos žmonių aplinkai, kurią padarė sunkiai teršiančios chemijos gamyklos, elektrinės, toksinės sąvartynai ir pesticidai. Jie kvietė žmones liautis naikinti ir mylėti žemę. Gimė svarbus šiuolaikinio žmogaus aplinkos apsaugos judėjimo festivalis - „Pasaulio žemės diena“. Šiandien Žemės diena tapo didžiausiu civiliniu susitarimu pasaulyje. Kasmet šventėje dalyvauja daugiau nei vienas milijardas žmonių ir patys imasi veiksmų, kad paskatintų daugiau žmonių apsigalvoti ir investuoti į aplinkai nekenksmingas globalias įmones.

 

Susidurdami su blogėjančia globalia ekologine aplinka, kiekvienas iš mūsų turime pareigą veikti ir naudoti savo veiksmus, kad apsaugotume Tėvynę, kurioje gyvename.

 

earth day


F ood

l Viena, balandžio 2 d

Atsisakykite vienkartinių lazdelių

2 dieną Žemės diena yra vegetarų diena. (Gyvulininkystės pramonė sunaudoja daug grūdų ir pupelių, taip pat sunaudoja daug brangaus vandens; norint ganyti galvijus ir auginti kiaules, aukojamas originalus miškas, sukeliantis šiltnamio efektą.)

 

l Antra, valgykite mažiau (virti namuose, maisto kiekis yra tinkamas, negalima valgyti ir pakuoti namo)

 

l Trečia, pasninkas vieną dieną (patiriamas aplinkos apsaugos skonis kūne)

 

l

Atmeskite putų polistirolo putą ir paprašykite furšeto ar kavinės panaudoti popierinį puodelį (putų putplastis yra kancerogenas, jis taip pat sunaikina ozono sluoksnį, saugantį žemę. Styrofoam puodelis kavai, bufetinė plokštelė, dar po šimtų metų) šiukšlių, toliau teršite aplinką).

 

Apranga

l Pirmiausia išmanykite drabužius

Šaltinis: 1. Prieš perdirbdami, nusipirkite natūralios medvilnės, kanapių ir kitų natūralių (organinių) medžiagų. 2. Įsigykite ir prižiūrėkite drabužius pagal skalbimo standartą, kad prailgintumėte drabužių tarnavimo laiką.

 

l Antra, sprendimo reikalavimas atsižvelgiant į: skalbinių skaičių, namų talpą, gyvenimo būdą, ekonomines sąlygas ir kitus keturis veiksnius, kad būtų galima nustatyti pirkimo dažnumą, bandykite kontroliuoti, neviršykite (sunkus svoris nėra sunkus).

 

l Trečia, seni drabužiai yra nauji:

 

1. Savimonė: laikysenos, odos spalvos ir gyvenimo būdo samprotavimai.

 

2. Sužinokite apie populiarų dėmesį: ilgį, spalvą ir tt, paprastai naudodamiesi paprastais ir gerais siuvinėjimais (stereo apkarpymas), geriausiai galite parodyti žmonių ir medžiagų sąveiką.

 

3. Priedai yra mažo dydžio, keičiami, gero poveikio, lengvai renkami, pavyzdžiui, šalikai, segtukai, diržai, nedidelis kiekis drabužių, kurie yra patikimi aksesuarai, norint pabrėžti aprangos meno poveikį.

 

H ousingas

l Pirmiausia naudokite naudotus baldus (nesvarbu, ar pirkti namą, išsinuomoti namą, naudoti naudotus baldus, perdirbti ir pakartotinai panaudoti išteklius, jei biure, bendruomenėje galite reguliariai rengti senų prekių mainų sendaikčių turgų). tinklas, jis yra ekologiškas. savitarpio pagalba, skatinti tarpasmeninę draugystę).

 

l Antra, daugkartinis želdinimas, norint dekoruoti namus (namai nebūtinai turi būti dekoruojami per daug, paprastai turėtų būti paprasti, natūralūs. Baldai namuose nebūtinai turi būti dirbtiniai, galbūt norėsite naudoti ekologiškesnes natūralias medžiagas. Gėlių įvairovė ir augalus, Pabandykite naudoti vietines medžių rūšis. Kieme yra daug natūralių dirvožemių, mažiau cemento ar kietų grindų.

 

l Trečia, naudokite indus, kad galėtumėte laikyti vandenį, plauti vaisius ir daržoves, indus, valyti dantis, plauti veidą, kad sutaupytumėte brangaus vandens.

 

l Ketvirta, kambario maitinimas, oro kondicionieriaus naudojimas (kiek įmanoma mažesnis, viename kambaryje atidarykite šaltą orą, kai žmonės maži, stenkitės susikoncentruoti į biurą, sumažinkite oro kondicionavimo, elektrinės šviesos kiekį).

 

Gabenimas

l Pirmiausia lipkite laiptais, neimkite lifto (žmonės, gyvenantys pastate, tiek biure, tiek namuose, jei neskubate, pabandykite įlipti į mašiną, pabandykite nevažiuoti liftu, pasikeiskite laiptais, taupykite energiją, mankštą ir kūno rengybą).

 

l Antra, išeikite pėsčiomis, važiuokite dviračiu, naudokitės masinio tranzito sistema, mažiau vairuokite ir važiuokite motorine transporto priemone.


clean spa