Balandžio mėn. Kvailio dienos muitinė įvairiose šalyse

- Apr 01, 2019-

fools day_me

Balandžio 1 d. - balandis. Tai nėra nacionalinė šventė, bet daugelyje pasaulio šalių ir regionų žmonės tą dieną juokauja vieni kitus, todėl netikras, o žmonės, kurie yra kvailiai, dažnai vadinami „balandžio kvailiais“.

Pasak Vikipedijos, balandžio mėn. Romos periodo „Holly festivalis“ (kovo 25 d.) Ir „Folly Festival“ (gruodžio 28 d.) Viduramžių Europoje buvo laikomi balandžio mėn.

 

Taigi, kas yra balandžių dienos muitinė įvairiose šalyse?

 

swimming pool


  • Jungtinės Amerikos Valstijos: šiandien, balandžio mėnesio dieną, amerikiečiai šiek tiek anekdotų, ar jie vienas kitą pažįsta. Labiau paplitęs apgauti ant balandžio mėnesio dienos yra nukreipti į kažkieno kito batus ir sakyti: „Jūs neturite brangakmenių“. Studentai gali meluoti klasiokams ir sakyti, kad mokykla yra atostogaujama. Nesvarbu, kokie gudrybės, kol nekaltas nukentėjusysis yra viduryje, šurmulys šaukia: „kvailas žmogus!“.

 

  • Prancūzija: Prancūzijos tradicija balandžio 1 d., Įskaitant balandžio m ÷ nesio dieną (pažodžiui reiškia „balandžio m ÷ n. Žuvis“), band ÷ nugriauti popieriaus žuvies auka ant nugaros. Iš pradžių buvo pastatyta kitose šalyse, populiariose Italijoje, ir tt (pvz., Ilgalaikis „April Fish“, JAV rytų laikas, naudojamas „Aussi“ perkrovimui į jokius pokštus per dieną).

 

  • Iranas: Irane, balandžio 3 d., 3-osios „Norouz“ dienos 13-ąją dieną žmonės žaidė vienas su kitu. Ši diena vadinama „Sizdahbedar“ (trylika lauko). Manoma, kad žmonės turėtų eiti šią dieną, kad pabėgtų nuo sėkmės 13-ajame (numeryje) dėl sėkmės, blogos sėkmės ar 13.

 

  • Škotija: Škotijoje, pavyzdžiui, balandžio mėnesio diena faktiškai turi 2 dienų šventės laiką. Kitą dieną ji buvo ypatinga apie žmogaus kūną. Ši diena vadinama „Taily“ festivaliu. Į šį ženklą galima atsekti „Kick me“ ženklo šaltinį.


o

Pora:Kodėl jis gali sėkmingai įgyvendinti savo mieląją širdį Kitas:Kubilų SPA pasirinkimas - remontas ar brangus