Namuose > Naujienos > Turinys

„SpaRelax“ istorija

Dec 07, 2019Nuo 2008 iki 2019 m., Lapkričio 28 d., „SpaRelax“ atšventė 11-ąjį jubiliejų. Mums 11 metų! ♨♨♨


SPA verslą pradėjome 2008 m., Per finansinę krizę.

 

2008 m. Mes išsinuomojome gamyklą Huizhou mieste, Kinijoje. Pradėjo SPA verslą, susiklosčius 3 norams . Kokie trys norai? Nėra klientų, nėra technologijos ir nėra kanalų. Verslą kartu pradėjo tik trys partneriai ir mažiau nei dešimt darbuotojų.

 

Naujasis fabriko pastatas buvo tuščias, be jokių mašinų, net prie stalo valgymui. Darbuotojai valgė stovėdami su savo dubenėliais.

 

old hot tub factory


Karštų vonių gamyba buvo vykdoma rankiniu būdu, o liejimui atlikti prireikė 10 žmonių. Kiekvienas žingsnis nebuvo lengvas.

 

Bosas pasamdė du išpardavimus ir pradėjo bandyti susirasti klientų internete. 1 įsakymas į 1 darbo tvarką privertė mus išgyventi.

 

Bet net buvo sunku, mes ėjome toliau.

 

O šiandien turime didesnę gamyklą, erdvų biurų pastatą, bendrabučio pastatą, dirbtuves, visą modernią įrangą. Mūsų komanda išsiplėtė nuo maždaug 10 žmonių iš pradžių iki beveik 100 žmonių šiandien, įskaitant kelis kolegas, kurie kartu su mumis dirbo 2008 m.

 

Darbštumas, lojalumas ir atkaklumas yra mūsų darbuotojų atributai. Mums labai pasisekė, kad galime dirbti kartu.

 

Bet viskas nėra gerai. Per 11 metų mes išgyvenome daug krizių.

 


hottub factory


Pavyzdžiui, 2013 m. Mums pasidarė patogu dėl to, kad mūsų kubilai ir maudymosi vonios buvo geresni nei mūsų bendraamžių. Ir greitas kolegų kompanijų atstatymas, kad mus pasiektų. Nesėkmės privertė mus stengtis! Daugiau investavome į įrangą ir technologijas. Po šio smūgio žinome, kad rinkos konkurencija yra labai žiauri, negalime sustoti kiekvieną dieną.

Po 11 metų tyrimų mūsų kubilų ir baseinų kokybė ir toliau išlieka pirmaujančia Kinijoje.

 

Kitas pavyzdys - 2018 m. Kinijos vyriausybė padidino aplinkos apsaugos priemones ir labai pakėlė aplinkos apsaugos reikalavimus visoms gamykloms. Gamyklos pradėjo investuoti į aplinkosaugos įrangą, pataisomųjų priemonių seriją. Daugelis gamyklų buvo priverstos uždaryti, nes neatitiko standartų. Bet mes tai padarėme! Buvome praėję Kinijos vyriausybės patikrinimą ir gavę atitinkamus pažymėjimus.

 

 

2019 m. Mūsų technologija patobulėjo iki aukštesnio lygio, o tai taip pat taps mūsų klientų konkurencingumu.

 

Šiandien mes šventėme 11-ąsias metines. Mes branginame visus klientus, su kuriais bendradarbiaujame per daugelį metų. Mes pažįstame vienas kitą, suprantame vienas kitą, pasitikime vieni kitais užsienio prekybos vandenyne ir tampame ilgalaikiais abipusiai naudingų bendradarbiavimo partnerių draugais!

 

Laukiu kitų dešimt dvidešimties metų su jumis!Our team1