Namuose > Naujienos > Turinys

SpaRelax rėmėjas 2015" bangų jojimo taurė" buriavimo lyga

Jan 27, 2016

SpaRelax rėmėjas 2015" bangų jojimo taurė" buriavimo lyga

Spalio 17, ryte vyko bangų jojimo 2015" bangų jojimo taurė" buriavimo lygos finalo sėkmingai užbaigti. SpaRelax partnerystės su Kinija Vanke bangų jojimo jachtų klubo rėmėjas 2015" bangų jojimo taurė" buriavimo lyga, įsipareigojusios teikti jachtų klubo nariai su precedento mados socialinio gyvenimo, sveikatos priežiūros paslaugos.

Mes pristatyti mūsų 12 žmonių grupė Spa sūkurinė vonia svetainėje, parodyti skirtingas socialinio gyvenimo su šiltu masažo Spa sūkurinė vonia.

Bangų jojimo jachtų klubas yra įsikūręs į rytus nuo Shenzhen Bay sugauti garsaus oranžinės upės, sėdi antroji smailė Qiniang Shenzhen, susiduria su scenic Daya Bay, į šiaurę nuo Red Bay, į pietus nuo Mirs Bay, Rytai yra Didžioji ekspansiją, Ramiojo vandenyno.

Vakare, mados pietūs organizuojami buriavimo lygos, SpaRelax vykdyti 9 vietų socialinio lauko šalis whirlpool Spa kartu dalyvauti vakarienė, mūsų plaukti spa pritraukė daug narių dėmesį ir pagirti. Pabaigoje dieną rasių, protinį nuovargį, raumenų skausmas, tada padėkite į sūkurinę vonią spa karštu vandeniu, pradėti mėgautis masažas Spa, gerti vyno, klausytis muzikos, priešais jūrą...

Neseniai, Li Yinhe paskelbtas autobiografija "žmogaus nektaras proto" pirmą kartą per savo gyvenimą, prisiminimus ir pasidalinti savo "medus gyvenimo". Gyvenimą ir vertybes - "medaus filosofija", kurios turi keletas įspūdingų, ji sakė: "kaip įveikti savo gyvenime, pavyzdžiui, sezamo? Vienintelis dalykas, aš noriu suprasti yra malonu ir patogu gyventi savo gyvenimą. Priešais kūrėjas, kiekvienas iš mūsų yra per mažos, , bet už save, aš tik savo pasaulyje. , Mano kūnas yra patogus, mano džiaugsmas yra dvasia, yra visa mano egzistencijos prasmę." Tai yra filosofija kas SpaRelax visada perduoti: gyvenimas yra mėgautis ir mėgautis, nepatinka herojus – meilės drama.

Imtis SpaRelax lauko Sūkurinės vonios Spa, jūs gausite kitokį gyvenimą!