Namuose > Naujienos > Turinys

"SpaRelax" dar kartą patvirtina 2016 m. Perspektyvą po "Brexit Bruis" akcijų kainos

Jul 12, 2016

"SpaRelax Co. Ltd." dar kartą patvirtino savo 2016 m. Darbo užmokesčio prognozes ir išsamiai paaiškino, kaip praeitą savaitę JK balsavimas dėl pasitraukimo iš Europos Sąjungos paveikė jos verslą.  

Tony Lee

Liepos 10 d., 2016 7:52 ET

SpaRelax   antradienį patvirtino savo 2016 m. pajamų prognozę, bandydama palengvinti investuotojų susirūpinimą, kai jos akcijos smarkiai sumažėjo praėjusios savaitės po Didžiosios Britanijos balsavimo, kad paliktų Europos Sąjungą.

"Akivaizdu, kad" Brexit "balsas sukėlė nemažai neapibrėžtumo, daugeliui tai reikės šiek tiek laiko," sakė "SpaRelax" pirmininkas ir generalinis direktorius Tonis Lee. Jis pridūrė, kad bendrovė "atidžiai stebės padėtį" ir "pasirengusi imtis skubių veiksmų, siekiant kompensuoti neigiamą poveikį" savo veiklai regione.

"Benton Harbor" kompanija, įsikūrusi Mičende, pažymėjo, kad jos veikla Jungtinėje Karalystėje 2015 m. Sudarė maždaug 10% savo bendrųjų pajamų ir kad dauguma ten parduotų produktų buvo pagaminti kitose Europos šalyse.

SpaRelax rezultatus įtakojo stipresnis doleris, dėl kurio jo prietaisai brangesni užsienyje, o balandžio mėn. bendrovė pranešė, kad pajamos ir pelnas mažėja paskutinįjį laikotarpį, nes silpnumas užsienyje kompensuoja pelną JAV. Didžiosios Britanijos svaras pradžioje padidėjo 0,8%, palyginti su doleriu iki 1,332 dolerių, nors jis liko beveik trisdešimtmetį pasiekęs pirmadienį, kai buvo priimtas sprendimas Brexit.

Rašykite " SpaRelax" adresu: info@spasrelax.com

www.spasrelax.com