Atsipalaiduokite savo kelią iš streso

- Mar 13, 2017 -

Ar mes žinome, kaip stresas daro didžiulę įtaką mūsų sveikatai? Ir kiek didelis yra problema? Daugelis iš mūsų moka priemokas už mūsų sveikatą, kad mes net nesuvokiame. Ir svarbiausia, kai tik atpažįstame, kaip stresas kenkia mūsų gyvenimams, kaip mes galime padaryti pakeitimus?

IMG_0409.JPG


Darbo jėgos tyrimo (LFS) 2015/2016 m. Rezultatai rodo, kokia kaina mes mokame Didžiojoje Britanijoje už stresą , susijusį su darbu (ir tai yra tik tai, kas pranešta).

Bendras darbo dienų, prarastų dėl streso , susijusio su darbu, skaičius 2015/16 m. Buvo 11,7 milijono dienų.

2015/16 m. Stresas sudarė 37% visų su darbu susijusių sveikatos sutrikimų ir 45% visų darbo dienų, prarastų dėl blogos sveikatos.

Nutukimas, širdies liga, artritas, astma, diabetas, depresija ir nerimas yra tik keletas dažniausiai pasitaikančių problemų, kurias sukelia stresas .

Gerai, tai ką mes galime padaryti?

Aš rekomenduoju iš pradžių imtis laiko įvertinti pagrindinius streso šaltinius atskirai. Atkreipkite dėmesį, kad tai gali sudaryti mažų dalykų seriją.

Siūlau juos išardyti į valdomas porcijas ir pasiimti vieną iš karto. Gali būti naudinga paprasčiausiai atsisakyti neigiamų situacijų kaip galimybių. Pavyzdžiui, "turiu dirbti tiek daug, neturiu laiko mano šeimai", gali būti pakeistas taip, kad geriau panaudotų savo laiką. Būdamas tyčinis, norint praleisti laiką su artimaisiais, yra vienas iš geriausių būdų sustiprinti džiaugsmo ir saugumo jausmus.

Kitas puikus būdas kovoti su stresu yra rasti atsipalaidavimo būdą, kuris jums tikrai patiko. Galbūt norėsite pradėti naują pomėgį, keliauti ar sukurti savo gyvenimo grafiką ir erdvę jūsų tyloje.

Vienas iš būdų namuose atsipalaiduoti, kuris sukurs ramybę ir gijimą, yra sūkurinė vonia. Vos 15 minučių kubilas yra labai veiksmingas, kad išvengtų ir sumažintų įtampą įvairiais būdais. Hidroterapija, sukurta sparčiaisiais purkštukais palei trigerius taškus, sumažina įtampą.

IMG_107.jpg

Kai kurios galimybės mirkyti karštu vandeniu:

Pagerina miegą

Sumažina stresą ir nerimą

Mažina artritinį ir lėtinį skausmą

Mažina cukraus kiekį kraujyje

Mažina kraujospūdį

Mažina migrenos dažnį ir įtampos galvos skausmą

Skatina sveikesnį, jaunesnį odos tipą

Jei turite namuose esančią sūkurinę vonią, galite atsipalaiduoti. Tai puiki investicija į jūsų sveikatą, kurią galite dalytis su savo šeima ir draugais. Bet būkite atsargūs, jūs galite tapti labai populiarus jūsų kaimynystėje!

Norėdami gauti daugiau informacijos arba rasti savo vietovėje esančią kubilų platintoją, susisiekite su "SpasRalax": sales11@spasrelax.com.

Tačiau nusprendžiate kovoti su stresu , būtinai mėgaukitės kelione:)


Pora:Kaip tinkamai užpildyti savo kubilą su šviežiu vandeniu Kitas:Stiprink savo šeimos sąskaitą su kubilu