Namuose > Naujienos > Turinys

Priežastys, dėl kurių jums reikia "SpaRelax Spa Swim Spa"

Jul 25, 2016

"Swim spa" puikiai tinka ir pramogoms, ir poilsiui. Jie siūlo linksmą baseino patirtį be tradicinio baseino nuosavybės. Be to, jie yra pakankamai kompaktiški, kad jie neprisiima viso jūsų kieme.

Jei planuojate įsigyti plaukimo baseiną, turėtumėte žinoti, kad " SpaRelax Spa" plaukimo baseinas negali būti įveiktas! Štai kodėl:

Tai puikus dydis

"SpaRelax Spa" plaukioti SPA baseinas yra 15 "ilgio ir 50,5" gylio ir gali pritaikyti įvairių dydžių plaukikus.

泳池.jpg

Galite sukurti savo treniruočių aplinką

Povandeninis vanduo SPARelax SPA baseine leidžia jums plaukti horizontaliai, o pernelyg srovė leidžia jums pakeisti įtampą ir slėgį, kad atitiktų jūsų plaukimo stilių. Taip pat galite pritaikyti vandens išeigą ir pasipriešinimą pagal savo skonį.

Variklis truks dešimtmetį

Daugumoje plaukiojantieji kurortai naudoja mažo dydžio variklį, leidžiantį purkštuvui tiekti nepakankamą vandenį maudytis. Dėl to variklis užsidega, todėl brangiai kainuoja remontas. Tai nėra "Royal Spa" plaukimo spa variklis! Mūsų varikliai tęsiasi iki kelių dešimčių, kol reikalaujama kokių nors paslaugų.

Mažiau savų, nei kitų, maudyklų

"SpaRelax Spa" plaukimo baseine naudojama energiją taupanti sistema mažina elektros energijos vartojimą. Išplėstinė filtravimo sistema išlaiko vandenį švariu - tai reiškia, kad pinigai išleidžiami chemikalams ir brangiems filtraiams. Mūsų elektroninė valymo sistema rūpinasi visais poreikiais, kad vanduo būtų visiškai aiškus.

Galite naudoti jį ištisus metus

Mėgaukitės baseino turimais privalumais ištisus metus, net jei jūs gyvenate šaltu oru. Izoliuota spintelė, energiją taupanti siurblys ir šildymo sistema leidžia išlaikyti patogią temperatūrą, nesukeliant elektros sąskaitos.

Suteikia malonumą visai šeimai

Plaukiojimo vietos yra linksmos! Vaikai ypač mėgsta "tingą upę", kuri nukreipia vandens purkštukus, kad sukurtų žiedinę srovę. Visa šeima patiks SPARelax SWIMMING SPA POOL.

Techninė priežiūra yra minimali

Kaip ir mūsų kubilai , mūsų SPA baseinai reikalauja minimalios priežiūros. Vandens cirkuliuoja vanduo plaukiojimo metu, todėl filtravimo sistema valo vandenį. Jums nereikia daug laiko ir pinigų skirti chemikalams ir filtrams. "Swim spa" siurblys, variklis ir elektros įranga yra lengvai prieinami, jei reikia atlikti remontą.

Jis dvigubinamas kaip kubilas

"SpaRelax Spa SWIM SPA" gali būti lengvai paversta kubilu, kurioje gali apsistoti iki 14 suaugusiųjų. Perkant, įtrauksime dvi įmontuotas, ergonomiškai suprojektuotas kibirų sėdynes ir 10 dervų kėdes.

Vidinis ar lauko įrengimas

"SpaRelax Spa" plaukimo baseinai gali būti įrengti patalpose arba lauke - tai jūsų pasirinkimas! Daugelis žmonių savo garaže pasirenka įdiegti savo plaukimo baseiną. Kadangi mūsų "swim spa" veikia 60 amp, 240 voltų, įrengimas yra įprastas.

Tai tyliai

Daugelis SPA POOLS daro erzinantį atsikratantį garsą, kai naudojamas. "Royal Spa" metu pakeitėme sparnuotės dizainą, kad pašalintume šį garsą. Jūs pastebėsite, kad povandeninis triukšmas mūsų plaukimo vietose labai sumažėja.

Jis ateina su nuostabia garantija

"SpaRelax Spa" metu mes gaminame savo produktus, kad išeitume iš jų savininkų. Mes manome, kad mūsų plaukiojimo vietos yra geriausios planetoje, ir mes tai darome su pirmaujančia pramonės garantija. Garantija apima 50 metų struktūrą, elektrinius komponentus - 5 metus.

"SpaRelax Spa" baseinas yra absoliutus prabangos produktas. Kalbant apie maudynes, SpaRelax plaukimo baseinas negali būti įveiktas!

SRP480-1.jpg