Lietingą lauko baseinas, kaip jie valdo

- Aug 28, 2015 -

Su lietaus sezonas ateis, daugiau baseinas problemų, ypač pakrančių srityse, ši situacija yra daug rimtesnė, ir kartais lietus yra geras kelias dienas, ir atnešė daug problemų, ir dumbliai, vandens spalva, PH vertė, kirminų, drumstas, plūduriuojantys baseinas vandens ar purvo apačioje prie baseino, ir taip toliau.

1. ilgai dumbliai. Su lietaus vandens į baseiną, baseino į purvo, dulkių ir dujų pakabinamos ore, bakterijų, sustabdytas dalelių ir dumblių sporas, ir pan. Su lietaus, bus suvartojama daug chlorido, į teršalų dumblių augimo teikti pakankamai deguonies, todėl ilgai dumbliai yra viena iš labiausiai paplitusių problemų. Mes naudojame dumblių keturis veiksmus dumblių problemoms spręsti. Pirmasis žingsnis mesti šį priduct algaecide ar ne putų algaecide algicide, sunkių nusikaltimų atvejais, dozės, įprasta du kartus. Įdėti šią priduct algaecide per 12-24 valandas po atitinkamos dezinfekavimo priemonės. Antra balsuoti šio priduct dezinfekavimo dozes du kartus kartus įprasta. Trečioji balsavimas priduct PH vis daugiau agentūrų arba PH +, reguliuoti PH 7,0 – 7,8, galite naudoti bandymų rinkinys


Tikrinama vandens PH, jei PH didesnis nei 7.8, galite naudoti šią priduct PH-; Jei pH vertė žemiau 7.0, galite naudoti šią priduct PH vis daugiau agentūrų arba PH +. Ketvirta mesti priduct nusodiklio arba aiškinamajam agentas fermentų, bei siurbimo.


Pora:Baseino vandens kokybės ir vandens valymo Kitas:Londonas ketina statyti 10-istorija-high Loft skaidrios baseinas