Namuose > Naujienos > Turinys

Dėl darbo su karšto vonios remontininku Larsu Larsenu

Mar 20, 2017

Larsas Larsenas, „Hot Tub SPA Mad Max“ iš Čikagos, besisukantis, daugelio karštų vonių SPA avarijos metu dirbantis remontininkas, nėra efektinga figūra. Jis nesvajoja ir nemėgsta mažų pokalbių ar nesigėdija. Jis dirba kiekvieną dieną, anksti ryte, vėlai vakare. Jis yra ilgas ir ištvermingas, šiek tiek panašus į Lee Marviną, su danties šypsniu ir kietomis mėlynomis akimis. Ir darbas - ne toks jaudinantis, kaip jūs galite pamanyti. Žinai, kaip tu prabijai šiandien stebėdamasis Amerikos karštų vonių SPA būkle? Aš žinau, kad padariau. Aš maniau, kad tai tobula istorija Valentino dienai. Aš susiejau „Hot Tub SPA“ kultūrą su seksu, todėl paprašiau Larso leisti man sekti paskui jį. Dėl tam tikrų priežasčių tai skambėjo kaip gera idėja. Tačiau „Hot Tub SPA“ remonte nėra nieko romantiško.

Arba karštų vonių SPA.Ne 2017 m.


SUSIJEDS: ŠIOS VALANDOS TENDENCIJOS GYVENIMO IR STILIO NAUJIENOS

Pradėsite savo dieną naudodamiesi karštų vonių SPA remontininku ir pasenusiomis idėjomis, galvodami, kad lankysitės Schaumburgo kieme esančiuose bakalauruose, o jūs galų gale stovėsite šalia 58 metų vaikino, atliekančio elektrinius darbus ir sukdami varžtus, klausydamiesi „Tegul bus“ "pakartoti. Jūs svajojate apie „Fleetwood Mac“ ir „Laurel Canyon“, apie garus, kylančius iš raudonmedžio statinių, įdarytų gerai suteptais hedonistais, ir pastebite, kad purvas kaupiasi prie jūsų kojų 6 laipsnių naktį, stebėdamas baseino vandens skubėjimą Larseno kelnių rankogalių viduje. ir atšaldyk plikas rankas.

Atrodo, kad žavitės meistru, vaikinu, kuris tvirtina kultūrą, kurią mes išmetame.


Per petį, rankomis giliai į „Hot Tub SPA“ žarnas, jis sako pastarosiomis savaitėmis suremontavęs seną „iMac“, ledo aparatą, trintuvą, mikrobangų krosnelę, dušą, katilą, pedikiūro kėdę. Jis bandė pritvirtinti televizorių, tačiau jis buvo per šlapias. Jis įsivaizduoja, kad jam bus sumokėta 5000 dolerių už savo gydytojo kabineto sutvirtinamas besisukančias duris, kurios visada nutrūksta. Jis sako, kad žmonės nori, kad jis viską sutvarkytų. Jie girdi apie jį žodžiu. "Vis dėlto dauguma žmonių šiomis dienomis verčiau perka naujas. Dėl Kinijos. Dabar tai daugiausia„ SPA vonios “.


Jo trečiadienis prasideda, kaip įprasta, valgant špagatą 13 val., Jimmy restorane Des Plaines mieste. Draugai ir šeima jį apibūdina kaip netvarkingą, nors, kaip ir daugelis netvarkingų žmonių, jis yra įpročio padaras: jis atsibunda, geria kavą, prausiasi po dušu, kava, suknelėmis, kava, eina pas Jimmy's, sėdi bare ir niekada negeria alkoholio. SPAgečiai trečiadieniais, kalakutiena ketvirtadieniais, otai penktadieniais. Šią dieną reguliuojami televizoriai per visą barą. Kažkur vyksta kamanų varžybos. Jauna moteris įeina su ryškiais akių šešėliais, katės akių akiniais, megztiniu „Argyle“. Ji slidinėja iki Larseno.


Jie draugai. Ji klausia, ar jis nebendrauja su nuogais modeliais karštų vonių SPA.

Larsenas suka akis.

1.jpg


Jis sako niekada dar nematęs pliko modelio. Jis dirba gniaužiant lietui, lietaus, karščio ir sniego pūslėms. Jei jūsų „Hot Tub SPA“ užšąla ir ketina įtrūkti, jums suteikiama pirmenybė. Jo furgonas visada paruoštas, 2000 GMC „Safari“, ne tiek baltas, kiek baltas neišplautų teniso batų. Užpakalinėje dalyje yra drabužių spintelė, pakeista kaip dalių tiekimo spintelė. Ant grindų visa kita: laidai, kvitai, įrankiai. Kvapas yra pasenęs per dieną.


Jis galvoja garsiai. "Šiandien lankysimės pas du klientus. Vienam Burbanke reikia naujo SPA paketo, vienam Wilmette reikia naujo siurblio - paleiskime to vaikino„ Hot Tub SPA "vėl veikti! Ir tada jis bus 6 ar 7 ar vėliau Aš tai padariau jau šiandien, prieš Jimmy. Paprastai darau tris per dieną. Septynias dienas per savaitę. Aš sergu. Turiu. Pietinėje pusėje esanti moteris prašo manęs išeiti mėnesiui. Gal rasime. laikas išeiti ir ten “.

Kai augau Naujojoje Anglijoje, sakau jam, SPA buvo patogumų parduotuvė.


Niekada apie tai negirdėjęs, sako jis. Jam, SPA, buvo vieta susitvarkyti nagus. Pirmą kartą dirbdamas karštoje vonioje SPA, klientas ją pavadino SPA. "Kai aš ten nuvykau? Tai buvo karštų vonių SPA."


Jis vis dar skamba nustebęs.


Kaip ir monetų valdomi arkadiniai žaidimai, vaizdajuosčių leistuvai ir rašomosios mašinėlės, „Hot Tub SPA“ niekada visiškai neišnyko. Ir jei jūs vis dar turite tai, jis suges. Vis dėlto Larsenas mažai žinojo apie „Hot Tub“ SPA, kai pradėjo juos taisyti 2007 m. Jis žinojo tai, ką žinojo visi: Tai buvo aštuntojo dešimtmečio kultūrinis totemas ir, kaip šiandien „Lululemon“ treniruotės, kelnės ir jogos kilimėliai, buvo pridėtos tam tikros gyvenimo būdo klišės. . „SPA vonia“ pasiūlė, kad esate gerai ... atviri naujoms idėjoms. Tačiau kaip ir viskas, ką praryja popkultūra, jos prasmė - nuo gyvenimo būdo iki gydomojo ir šiandien - sveikatos ir parodijos mišinio. Naujas „retro slidžių“ namelis „Bunny Slope“ viešbutyje „Acme“, esančiame upės šiaurėje, siūlo užšaldytą vyną ir SPA vonią. Anot jo biografo, medžiotojas S. Thompsonas savo dieną pradėjo karštų vonių SPA su „Dove“ baru, šampanu ir dubeniu fettuccine. Šie dekadanso vaizdai, kad ir datuoti, nepadėjo, kai ištiko Didžioji recesija. Šiandien parduodamų karštų vonių SPA (apie 180 000 per metus) skaičius yra perpus mažesnis nei prieš dešimtmetį. Tačiau gera žinia, bent jau „Larsen“, yra tai, kad Ilinojus dabar, stebėtinai, yra ketvirta pagal dydį karštų vonių rinka JAV


Be to, konkurencija tarp remontininkų yra nedidelė.


"Ilinojaus karštų vonių remontininkas yra vienišas vilkas", - sakė Bobas Vanecekas iš Berwyno, kuris nuo 1996 m. Taiko karštų vonių SPA. "Ilinojaus mieste gali būti tik keletas žmonių, kurie taiso karštų vonių SPA. galbūt todėl, kad jei sutvarkysite „SPA vonią“, galite sutvarkyti bet ką. Taigi jūs turite būti variklio remontininkas ir elektrikas, dailidė ir santechnikas ". Paklaustas apie „Larsen“ ir jo bendraamžius, „Hot Tub SPA“ pramonės grupės atstovas baseino ir SPA profesionalų asociacijoje sakė: „Tai, ko mums tikrai reikia, yra panašesni į juos“.

Larsenas atsineša kolegą remontininką, jo globėją sūnų ir brolį, kad padėtų, kai vienam vienišam vilkui nutinka per daug karštų kubilų nelaimių. Savo verslą „All SPA Repair“ jis pavadino įvairiapusišku, nes, jo manymu, tai gali pritraukti tradicinius SPA. Jis bandė tai pavadinti Amerikos SPA tarnyba, nes jos santrumpa būtų buvusi įsimenama. Bet pornografijos kompanija jį sumušė. Tiesą sakant, pasak jo, jis niekada negalvojo apie „Hot Tub SPA“, kol nebuvo jų dirbęs. "Aš galvojau apie karštų vonių SPA kaip turtingų žmonių reikalą. Buvau matęs tą pasirodymą -„ Jersey Shore “! Tai buvo mano„ karštų vonių SPA “įvaizdis“.


Šeštojo dešimtmečio SPA vonia į mūsų kultūrinę vaizduotę atkeliavo per Kaliforniją. Iš ten jis pasklido po visą šalį, žadėdamas Vakarų pakrančių leistinumą, kiekviename poskyryje trimis būdais. Dešimtojo dešimtmečio konservatyvizmui įsivyravus ir AIDS krizei, karštų vonių SPA tapo reikšmingu panieka ir nuolaidžiavimu. Pagalvokite apie Al Pacino filme „Scarface“, paskendusį didžiuliame „SPA vonia“ SPA, vienos rankos televizoriaus pulte, kitoje - kubietiško cigaro; Eddie Murphy filme „Saturday Night Live“, dėvėdama auksinį „Speedo“, skirtą „Džeimso Brauno garsenybių karštų vonių SPA vakarėliui“. Iki Klintono metų pati karštųjų vonių SPA perėjo nuo medinės statinės iki skulptūrinio akrilo ir buvo pervadinta į terapinį „SPA“. Nepaisant to, „Hot Tub SPA“ tapo kultūros metmeniu laiko metmenims („Austin Powers“, „Hot Tub SPA Time Machine“) - jau nekalbant apie populiarią televizijos žmogžudysčių vietą. Tam tikra prasme viskas, ką reikia žinoti apie „Hot Tub SPA“ būklę popkultūroje, yra apibendrinta naujienų antraštėje nuo gruodžio mėnesio:

"Policija ieško„ Amazon Echo “duomenų Arkanzaso karštų vonių SPA nužudymo metu“

 

Larsenas susipainioja su savo „iPhone“ GPS ir susilieja su greitkeliu, esančiu netoli savo namų, Park Ridge mieste. Žvelgdamas per kelius, jis sako: "Prisimenu moterį, dirbusią viename darbe. Kino žvaigždės akys. Turėjo naują„ SPA vonią “. Aš jai sakiau, kad ji neturėtų įvažiuoti viena, ypač pirmą kartą. Nieko neatsitiko. Aš gaunu vaikinai, kurie sako: "Mano draugė ateina. Man reikia, kad šis dalykas veiktų", bet aš niekada nieko nematau. Žmonės su jais elgiasi kaip su valtimis, naudoja juos kartą per metus. " Po dešimtmečius populiarios naudos sveikatai teikimo, APSP teigė, kad rinkodaros tyrimai siūlo dar kartą žaisti romantiką. Vis dėlto Larsenas man pasakė: "Nekenčiu sprogti jūsų burbului." Hot Tub SPA "I paslauga priklauso žmonėms, kurių nugaros skauda, ugniagesiams, prekybininkams. Nedaug jaunimo."

Jis prisiekia savo GPS.

"Neteisinga ponia!" Pasukite į kairę į centrinę "? Ne! Čia nėra karštų vonių SPA!"


Po kelių akimirkų atvykstame į Burbanką ir važiuojame į alėją už mažų namų žemesnės ar aukštesnės klasės mikrorajone. Alėja neasfaltuota ir purvina. Larsenas eina į savo furgono užpakalinę dalį ir paslydo ant kelių ir griebia aliumininį dėklą, pilną įrankių, mažą SPAce šildytuvą, mažą garsiakalbį muzikai. „Kurį laiką čia būsime“, - sako jis. Namą parduoda savininkas, teisėsaugos pareigūnas, kurio nėra namuose. Larsenas turi įdiegti naują elektros valdymo sistemą. Šalia kieme esantis šuo piktai pakyla ir lūkuriuoja, spaudamas nosį per grandininės tvoros tvorą. Larsenas nuima „Hot Tub SPA“ dangtį ir garų pynutes per denį. Tada jis nuima skydą prie valdiklių. Kai jis gręžia, jis nurauna dantenas - taip, kaip Jordanas liežuvio liežuviu išsitiestų.


Saulė leidžiasi į vidų ir į išorę. Dieną laikysis 11 laipsnių. Vanduo liejasi iš vamzdžio ir pamirko jo paltą, ir jis vos nepastebi. Jis tikrina vandens temperatūrą ir laidus. Laukia ilgas laukimas, kol „Hot Tub SPA“ kompiuteryje bus paleistas kompiuteris. Laukdamas, Larsenas sunkiai kvėpuoja ir rūko. Jis pasakoja man apie „River River“ kubilą, kuris buvo milžiniškas ledo kubas, ir apie bėgimą per užmiestį, norint susigrąžinti „Hot Tub SPA“ dalis. Jis sako, kad galvoja apie save kaip apie Šerloką Holmsą, iš dalies apie „MacGyver“. Jis sako, kad gali ištaisyti bet ką, išskyrus stovėjimo bilietus ir sudaužytą širdį.


2.jpg

Jis man pasakoja savo gyvenimo istoriją.

"Mano tėvas šaltojo karo metais buvo raketų mokslininkas, dirbo„ Bell Labs ", MIT. Mes persikėlėme iš Naujojo Džersio į Vašingtoną į Bostoną. Mano mama turėjo 12 vaikų ir buvo muzikos mokytoja - jai 95 metai ir vis dar vairuoju. Mes persikraustėme čia Kai man buvo 17 metų. Mano tėvas grįžo į mokyklą ir tapo patentų advokatu. Aš nesupratau, koks jis protingas, kai buvau jaunas. Aš tiesiog žinojau, kad nenoriu sėdėti biure, kad turiu tokį man buvo įdomu, kaip dirbti mėlyną apykaklę. Dviračius pritvirtinau būdamas 12 metų. O kai buvau vyresnis, man sekėsi gerai. Pardaviau „Electrolux“ siurblius nuo durų iki durų. . Tokiu būdu uždirbau deramus pinigus per dvidešimtmetį. Aš pardaviau komercinę spaustuvę ir buvau juostų užsakymo agentas Čikagoje. Apie 2000 m., Prieš karštų vonių SPA, aš pradėjau taisyti SPA įrangą - kubilus ir kėdes ir kt. "

Jis pakelia galvą ir nuskaito temperatūrą.

"Kartais tai yra romantiška. Laikas lėtėja SPA vonioje. Žvakės išleidžia žvakes, vėjelis pučia gražias užuolaidas. Tai stebuklinga ... lauki, manau, turėsiu eiti į vonios kambarį. Pataikysime į Dunkiną".


Larsenas į savo mikroautobusą įtraukia salsos muziką ir vairuoja, nors ir nepastebimai sunku pasakyti, ar net jis žino, kad šoka. Bet čia yra Larso Larseno dalykas. Jis gali būti klajojantis visą dieną, visą naktį, visą parą ir visą parą veikiantis „Hot Tub SPA“ klubas „Mad Max“ iš Čikagos, tačiau tai, ką jis tikrai nori padaryti, yra šokis. Tiesą sakant, jei gausite jo atsakiklį, jis savo pranešime paaiškina, kad visą dieną nustato „Hot Tub SPA“ ir šoka visą naktį. Daugiausia jis šoka trečiadieniais „Hubcaps“ Schillero parke ir kas antrą šeštadienį „Drake“ viešbutyje. Merengue, mambo, swing, jitterbug, country two-step. Jis šoka metų metus. Paskutinis jo partneris yra moteris, kurią jis vadina Connie Corvette, „nes ji greita ir sklandi“.


Jis skambina jai, kai mes einame namo į kubilo dalį. Jis gauna žinią, palieka žinutę, sako, kad šį vakarą eis šokti. Tada jis pakabina ir atsidūsta. Jis pavargęs. Vėlinės. Važiuojame nesikalbėdami.

„Karšto kubilo SPA laiko mašina“, - sako jis pagaliau. "Reikia tai pamatyti".


Jo namuose yra maža balta dėžutė. Priekiniame kieme šalia Budos sėdi Mergelė Marija. Larsenas bėga į vidų, norėdamas gauti kubilo siurblį „Wilmette“ darbui. Vieta neaiškiai yra namai. Jo (suaugusio) globėjo sūnus Samas Licausi sako: „Nors Park Ridge yra laikomas turtingesniu miestu, mes niekada negyvenome virš savo galimybių ir dažnai pagalvodavau, ar mes pasistengėme. Larseno namą jis vadina „labiau dirbtuvėmis“, suoliukų ir išpjaustytų detalių kolekcija, kartu su virtuve ir vonios kambariu. Larsenas čia gyvena teoriškai. Didžiąją laiko dalį jis nuomojasi draugams ir pažįstamiems kambarius, įskaitant savo miegamąjį. Jis miega prie savo merginos. Jis sako, kad nuolat gaunami grynieji pinigai, sako jis. „Man nereikia gyvenamojo kambario“, - sako jis.


Larsenas yra sena nepretenzinga rūšis, tokia, kuri nekreipia į save dėmesio. Jis juokingas ir atsainiai protingas ir, atrodo, veikia instinktyviai. Jis stovi už savo namų ir rūko prieš pereidamas į kitą „Hot Tub SPA“. Viduje Steve'as Werthe'as, vienas iš jo kartais pagalbininkų, plepėja prie stalo, tvirtindamas karšto kubilo plokštę. Jis pats turėjo automobilių remonto dirbtuves ir dirbo muzikantu bei techninės priežiūros žmogumi augintinių kurorte. Vėliau jis man sako, kad Larsenas "yra labai geras žmogus, dėl kaltės. Jis mėgsta pakišti žmones po savo sparnu. Jis palaiko šį„ Stooges "ratą. Jis yra„ Moe “tipo. Jis mano, kad jo darbas - išlaikyti žmones saugius ir įdarbintus. . Jis nežino, kaip pasakyti „ne. Jam užtenka išgyventi. Vidurnaktį jis priima darbo skambučius. Jis gyvena šiuo metu. Manau, kad tai pavydi vieta.“


Kelyje į Wilmette saulė leidžiasi. Šalti švilpukai prieš furgono duris. Larsenas kuria muziką, o Benas E. Kingas įpranta aprašyti medžiagą, kurią jis ištraukė iš „Hot Tub SPA“. Negyva oda ir negyvi lapai, koaguliuotas įdegio aliejus. Nieko baisaus. Ne, didžiulė daugumos karštų vonių SPA problema, pasak jo, nėra karštis - ypač šiuo metų laiku.

Važiuojame tyloje.

 

Jei naujienose tik retkarčiais išgirsite apie karštų vonių SPA, sakau, galite pamanyti, kad didžiausia problema yra žmogžudystės ir keistos avarijos. Jis linkteli ir gūžteli pečiais. Vartotojų apsaugos saugos komisijos duomenimis, nuo 1999 iki 2009 m. JAV mirė 800 karštų vonių. 2015 m. Kanadiečių pora, besilankanti savo dukters paskirties vestuvėse Meksikoje, buvo rasta negyva karšto vonia SPA centre: jie turėjo lytinių santykių ir vyrą ištiko insultas, mirė, sugriuvo ant žmonos ir ją paskandino.

Larsenas man sako, taip, jis mirė kartą - tarsi. Jis teigė, kad tai buvo naujiena. Ir iš tikrųjų, tai buvo per televiziją, „Tribune“ ir kt.: "2009 m. Širdies smūgį ištiko„ Pickwick "restorane Park Ridže. Aš žlugdavau valgydamas. Tai buvo mano cholesterolis." Vidurinės mokyklos mokytojas (buvęs gelbėtoju) atlikinėjo burną nuo burnos, tada atvyko paramedikas su defibriliatoriumi, kad jį sukrėstų. Jis turėjo porą užsikimšusių arterijų - apie 95 proc. Jis neturėjo sveikatos draudimo. Vis dar nėra.


Jam sakant, prie kojų sėdi tuščia cigarečių pakuotė.


Sustojame priešais „Wilmette“ namus, kuriuos Larsenas supranta prieš pat sustodami, iš tikrųjų yra Evanstono pasienyje. Namai yra gražūs ir dideli, o „Hot Tub SPA“ yra kieme, šalia kalėdinių lempučių, išdėstytų per sodo rėmą. Klientas, draugiškas vidutinio amžiaus vaikinas, jau yra lauke ir atrodo palengvėjęs. Jis sako: "Sunku surasti ką nors panašaus į Larsą. Šis kubilas yra senesnis, ir daugelis kompanijų nenori su juo dirbti. Larsas tai daro!" Sunku pasakyti, ar Larsenas jį girdi. Jis veda prailginimo laidą aplink kubilą ir atstato siurblį, tada palaipsniui laiko ranką prieš atvirą vamzdį, kai vanduo teka pro pirštus, per betoninę terasą ir aplink kelius. Jis dirba mažu šilumos pistoletu pirmyn ir atgal, tarp vamzdelių suminkštinimo ir delnų pašildymo.


Aš miniu šaltį, vandenį.


"Taip, bet man patinka dirbti", - sako jis atvirai tamsoje, tarsi pakartodamas mantrą. "Darbas yra mano draugas". Jam nepatinka dirbti ir kalbėti, o vėliau furgone jis užbaigia savo mintį: „Žiūrėk, net jei turėčiau milijoną dolerių, būčiau vaikinas, vairuojantis baltą mikroautobusą. Aš švaisto pinigus maistui, o ne didelėse kelionėse, prašmatnūs automobiliai. Aš gyvenu pagal savo galimybes. Geriau ne taisyti, o pirkti naujus. Geriau viską atskirti ir išsaugoti, ką galiu, prieš išmesdamas ką nors. Daiktai kažkada buvo vertingesni nei darbas, o dabar priešingybė."


Arčiausiai jo visą dieną ateina misijos pranešimas.


Jis sako, kad neišeis į pensiją. Jis sako, kad jo plaučiai yra „gana geros formos“. Jis sako, kad darbas suteikia daug mankštos. Jis sako, kad greičiausiai bet kokiu atveju mirs, kaip ir jo senelis. "Aš tikiuosi, kad jis yra šokių aikštelėje, o ne tuo metu, kai aš remontuoju" kubilą SPA ".


Tą vakarą jis eina šokti į „Drifterius“ ir „Elvį“ ir „Teisiųjų brolius“. Tai trečiadienis. Jis daro tai, ką pažadėjo. Jis visa tai palieka šokių aikštelėje.

4.jpg