Nacionalinė muitinė apie motinos dieną (Part 4)

- May 12, 2019-

Po ankstesnio straipsnio, šiandien mes toliau mokomės apie Motinos dienos papročius.


Vokietija

Moterų diena

Metiniame karnavale yra dar vienas ypatingas renginys moterims - „Moterų diena“. Šią dieną moterys skubėjo į miesto rotušę, įsiveržė į biurą ir sėdėjo ant stalo ir parodė, kad moterys perėmė režimą. Rugpjūtis yra „žmonos festivalis“ Hamburge. Festivalio metu moterų organizuojamos meno grupės veikia įvairiuose miesto teatruose. Programos turinys daugiausia yra lyčių lygybė.


image

 

Graikija

Moterys ir vyrai keičiasi vaidmenimis

Graikija yra Motinos dienos kilmė. Šiaurės Graikijos Makedonijos ir Trakijos regionuose kiekvienais metais sausio 8 d. Susituokusios moterys keičiasi vaidmenimis su vyrais. Šią dieną vyrai turi likti namuose, prižiūrėti vaikus, plauti ir virti, valyti kambarį ir būtinai dėvėti prijuostę. Moterys eina į gatves, daro tai, ką daro tik vyrai, paprastai eikite į miesto centro barą gerti, žaisti kortas ir pan. Pastaraisiais metais taip pat buvo naujas Motinos dienos įstatymas. Žmonės važiuoja dviračiais Graikijos sostinės Atėnų gatvėse, kad švęstų Motinos dieną.


image

 


Šveicarija

Moterų galios diena

Kas sausio 1–4 d. Yra „Moterų galios diena“. Per šias keturias dienas moterys kontroliuoja visas šeimos galias, o vyrai yra pasirengę paklusti šou, kad parodytų pagarbą moterims.

 

Jungtinės Valstijos

Palaiminti motiną ramybe

Jungtinėse Amerikos Valstijose 1872 m. Julia Wald Hoo pasiūlė ankstyviausią Motinos dienos įrašą, ir ji pasiūlė, kad ši diena būtų skirta „taikai“.

1907 m. Chavezo dukra Ana aktyviai dalyvavo formuojant nacionalinę Motinos dieną. Ji įtikino savo motinos bažnyčią Vakarų Virdžinijoje švęsti Motinos dieną antrojoje mamos mirties metinėje ir gegužės antrą sekmadienį. Prezidentas V. Wilsonas 1914 m. Paskelbė oficialų pareiškimą, kad Motinos diena taptų nacionaline švente.


swimming spa

Pora:Kapų tvarkymo diena Kitas:Nacionalinė muitinė apie motinos dieną (Part 4)