Nacionalinė muitinė apie motinos dieną (Part 4)

- May 11, 2019-

未标题-1

Šis festivalis pirmą kartą pasirodė senovės Graikijoje; Šiuolaikinė Motinos diena kilusi iš Jungtinių Amerikos Valstijų ir yra antras gegužės sekmadienis kiekvienais metais.

Netrukus pasirodys Motinos diena, pažvelkime visų pasaulio šalių motinos dienos papročius ~

 

Kinija

Sveikinimo atvirukai ir gvazdikai bus naudojami meilės išreiškimui, o kai kurie žmonės rekomenduoja naudoti žolę, kad išreikštų motinos meilę!


3

 

Prancūzija

Makaronų karoliai mamai

Gegužės 29 d. Yra Prancūzijos motinos diena. Šią dieną prancūzų vaikai dėvės savo „makaronų karolius“, pagamintus savo rankomis. Šis „karoliai“ yra pagaminti iš spalvingų ir įvairių rūšių makaronų, pilnų vaikų. Dėkinga meilė motinos auklėjimui ir didelė pagarba motinos savigarbai. Nuo trejų metų vaikų iki senų žmonių, kurie yra užtepę šalčiu ir sniegu, visi prancūzų kilmės vaikai paprastai pradeda gaminti „makaronų karolius“ prieš dvi savaites. Šiandienos itin turtingoje medžiagoje nepretenzingas „makaronų karoliai“ vis dar yra vienas iš geriausių Motinos dienos dovanų sąraše, kuris yra daugelio motinų mėgstamiausia.image


Meksika

Grįžkite į mamos namus

Motinos diena Meksikoje yra gegužės 10 d., Kuri nėra įstatymų numatyta šventė, tačiau daugelis žmonių sugrąžina gėles ir dovanas į savo motinos namus. Motinos dienos išvakarėse Meksikos sanitarijos darbuotojai užpildys paminklų aikštę su dešimtimis tūkstančių gvazdikų, kad pasveikintų būsimą Motinos dieną.image

 

Jungtinė Karalystė

Nuo XVII a. „Motinos tortas“

17-ajame amžiuje, Anglijoje, norėdamas išreikšti pagarbą britų motinoms, ketvirtasis Gavėnios sekmadienis buvo „Motinos šventė“, žmonės ėjo namo aplankyti savo tėvus šią dieną ir pagerbė. Tuo metu daugelis neturtingų žmonių turėjo gyventi turtingų žmonių namuose ir buvo priversti palikti savo namus priimančiosios namuose. „Motinos šventės“ dieną priimančioji išvyko ir paskatins juos grįžti namo, kad susivienytų su savo motinomis.

Siekiant padidinti džiaugsmo atmosferą, taip pat buvo sukurtas specialus tortas „motinos tortas“. Šis festivalis palaipsniui tapo pagarba „Motinos bažnyčiai“: išreikšti žmonių dėkingumą už dvasinę galią, kuri jiems suteikia gyvybę ir saugo juos nuo žalos.


image

 

Švedija

Bazaras

Švęskite Motinos dieną paskutinį gegužės sekmadienį. Motinos dienos išvakarėse Švedijos Raudonasis Kryžius vyks plastikinių motininių gėlių, kurie bus naudojami kaip atostogų fondas motinų su daugeliu vaikų rėmimui, pardavimas.


image

 

Egiptas

Tinkama motina

Paskutinis kovo mėnesio penktadienis yra Egipto Motinos diena. Šią dieną jaunuoliai iš visos šalies duos gėlių ir dovanų savo motinoms, surengs koncertus ir kultūrinius pasirodymus savo motinoms ir parinks geriausias motinas šalyje.


image


Kanada

Kiekvienų metų gegužės antrasis sekmadienis yra „Motinos diena“

Šią dieną, be dovanų suteikimo motinoms, šeimos nariai turi padaryti viską, kas patinka motinoms parodyti pagarbą ir meilę.


sparelax

Pora:Nacionalinė muitinė apie motinos dieną (Part 4) Kitas:Kinijos žibintų festivalis Vs. Pagrindinis kubilas