"Mika Tajima" rožinė karšta vonia - tai karščiausias vasaros meno kūrinys

- Jun 13, 2016 -

Atsižvelgdamas į wowed ir linksminus meno pasaulį, kurį praeityje žlugdo Anthea Hamiltonas , Anthelos Hamiltono , Antano Hamiltono sukurta milžiniška užpakalinė skulptūra, vasaros sezono metu skulptūrų centras pristatė dar vieną didelį dalyką: laikinas menininko Mika Tajima viešas meno projektas " Meridianas (auksas) .

                  

Atlikėjas Mika Tajima ir skulptūrų centras vykdantysis direktorius Mary Ceruti pristatė darbą. Eileeno Kinsella nuotrauka

Šis darbas buvo pristatytas birželio 9 d. Nuostabiame ir tuo metu "Windswept-Hunters Point" parke, esančioje Long Islando mieste. Karšta vonia yra įsikūrusi Rytų upės pakraštyje, atsiveria nuostabiomis Manheteno panoramos vaizdais, kurie yra didingos fone.

"Meridian Gold" yra "geysering" karšta rožinė skulptūra, išklinta su suolais. Žiūrovai kviečiami įlipti į vidų, nes tai yra atsipalaidavimo momentas ir savaiminis pokalbis. Pagrindinis sugavimo? Vietoj to, kad yra faktinis geizeris, tai yra vandens garų plumimas, kuris šūpa į viršų, kurio spalva persidengia tarp rausvos ir šviesiai žydros.

 

Kadangi garai dreba vėjas, tai sukuria "techninių spalvų debesis", kaip teigia "SculptureCenter". Garų spalva realiuoju laiku atitinka pasaulinį aukso jausmą, atsispindintį prekių kainų svyravimui. "

     Skulptūrų centro vykdomasis direktorius Mary Ceruti. Sam Deitcho nuotrauka / BFA.com

 

Ilgalaikio skulptoriaus centro vykdomasis direktorius Mary Ceruti ir menininkas buvo ranka per privataus vandens telkinio priėmimą, kad pasiūlytų daugiau informacijos apie darbą. Cerutė pasveikino miną ir paaiškino, kad skulptūrą pasirinko "Viešojo proceso" dalyviai - įstaigos programa aukštųjų mokyklų moksleiviams, naudojančiai Niujorką kaip fone, skirta ištirti viešojo meno istoriją ir poveikį bei jos poveikį bendruomenei.


"Aštuonios vasaros dešimtys aukštųjų mokyklų studentų gavo viešojo meno avarijos kursą, kai jie praleido dvi savaites, studijuodami viešąjį meną ir viešąsias erdves", - sakė "Ceruti". Programoje dalyvavo daugybė ekskursijų ir svečių pasisakymų, įskaitant miestų planuotojus, dizainerius ir architektų istorikus, po to lankėsi trijose skirtingose menininkų studijose, įskaitant "Tajima", ir prieš dalyvius pasirinko vieną menininko pasiūlytą dizainą.

Studentai "iš tikrųjų reagavo į tai, kaip Mika galvoja apie skaitmeninę ekonomiką ir informacinę ekonomiką, kurioje mes dirbame, ir apie tai, kaip demonstruoti emocinius šio aspekto aspektus", - sakė "Ceruti". "Manau, kad šios kartos 14, 15, 16 ir 17 metų amerikiečiai tikrai rekonstravo."

Apibūdindamas planavimą ir "Wi-Fi", vandens ir elektros poreikį, "Ceruti pridūrė:" Tai nėra menkas kūrinys, kuris tikrai yra susijęs ".

"Tai buvo tikrai nuostabi patirtis, galvoja apie tai, kokį poveikį kūrinys gali turėti, ir galvoti apie tai, kaip išplėsti savo praktiką viešojoje erdvėje", - sakė "Tajima", kuri tinkamai užsiėmė sportiniais auksiniais batais.  

Iš sprendimo, kad žibintai atspindi svyruojančią aukso kainą, "Tajima" pažymi, kad tai yra prekė, kur "vertė nėra susijusi su pasiūla ir paklausa, bet iš tikrųjų yra susijusi su žmonių jausmu ir tuo, kaip jie jaučiasi neaiškūs ar įsitikinę "

"Šiuo metu daina dažniausiai būna rožinė, tai reiškia, kad aukso kaina sparčiai auga", - pridūrė ji.

"Aš maniau apie tai kaip tam tikros socialinės padėties, kad mes galėtume apsvarstyti šią svarbą, susidūrę su finansiniu pasaulio centru", - sakė "Tajima" SPA / kubilo nustatymui.

Hunters Point South Park yra vienas iš Niujorko naujausių parkų. Visiškai peržiūrėta ir dabar gražiai manikiūrėta kranto erdvė buvo iki šiol apleista teritorija. Pertvarkytoje erdvėje dabar yra masyvi veja, šunų eiga ir upės promenadas. "Meridian" (auksas) bus matomas ten iki rugsėjo 25 d.

Visuomenė yra kviečiama švęsti projektą bendruosiuose dienose, numatytose šeštadienį, birželio 11 d., Nuo 11.00 iki 12.30 val. Bus rengiamos šeimos ir užkandžiai.

 

Karšta vonia gamintojas SpaRelax Co, Ltd: www.sparelaxhottub.com ,

Susisiekite su p. Casonu Wu

Sales06@sparelaxhotub.com


Pora:Kaip kubilą saugiai viešoje vonioje Kitas:Katie Price barely slepia savo gausius turtus, nes ji šveitimas aplink topless į kubilą For Cheeky Instagram Video