Namuose > Naujienos > Turinys

Vidurio rudens šventė

Sep 13, 2019

full moon

Rudens vidurio šventė yra viena iš tradicinių Kinijos švenčių. Tai yra 15-asis Mėnulio kalendoriaus 15-asis mėnulio kalendorius. Tai taip pat antras pagal dydį tradicinis festivalis Kinijoje po pavasario festivalio.

Kiekvienų metų mėnulio kalendoriaus 15-oji diena yra tradicinė rudens šventė. Tai yra rudens vidurys, todėl jis vadinamas „Rudens vidurio“ festivaliu.

Rudens vidurio festivalis ir „Dragon Boat“ festivalis, pavasario festivalis ir Ching Ming festivalis taip pat žinomi kaip keturi tradiciniai festivaliai Kinijoje.

„Rudens vidurio šventėje“ kiekvienos vietos papročiai yra skirtingi, tačiau kiekviena jų remiasi begaline žmonių meile meile gyvenimui ir ilgesnio gyvenimo troškimu.

  • Festivo al   F ood


M oon C ake


mooncake hot tub


Mėnulio pyragas iš pradžių buvo naudojamas Mėnulio dievui garbinti. Vėliau žmonės pamažu naudojo „Rudens vidurio šventę“, kad įvertintų mėnulį ir paragautų mėnulio pyrago kaip šeimos susijungimo simbolio. Palaipsniui mėnulio tortas tapo būtina festivalio dovana.

Osmanthus C ake


sparelax hot tusparelax hot tub

„Rudens vidurio šventė“ yra tada, kai yra saldaus kvapo osmanthus aromatas. Daugelis vidutinio rudens festivalio žmonių osmanthus gamina iš saldžių kvapų osmanthus pyragų.


  • Festivalio papročiai


Žaidžia su L anternomis


lantern

sparelax


Rudens vidurio šventėje yra daugybė žaidimų veiklų, pirmiausia reikia žaisti su žibintais. Rudens vidurio festivalis yra vienas iš trijų pagrindinių festivalių Kinijoje. Žinoma, „Rudens vidurio šventė“ neturi tokio didelio festivalio kaip „Žibintų festivalis“. Žibintai daugiausia žaidžiami tarp šeimų ir vaikų.

 

Šokantis D ragonas


dragon


Šokių drakonas yra tradiciškiausias Vidurio rudens festivalio Honkonge paprotys. Nuo 14-osios mėnulio kalendoriaus dienos, 14-osios mėnulio kalendoriaus dienos, Da Hang rajone Causeway įlankoje vyks grandiozinis drakono šokis tris naktis iš eilės. Šis ugnies drakonas yra daugiau nei 70 metrų ilgio ir pagamintas iš perlinės žolės į 32 sekcijų drakono kūną, kuris yra pilnas ilgaamžiškumo smilkalų. Renginio naktį šio rajono gatvėmis ir alėjomis banguojantis ugnies drakonas šoko po žibintais ir drakono būgnų muziką, labai gyvai.


Laimingo rudens vidurio festivalio!