Katie Price barely slepia savo gausius turtus, nes ji šveitimas aplink topless į kubilą For Cheeky Instagram Video

- Jun 15, 2016 -

Ji iš naujo priskirta verslininkei ir televizijos asmenybei, nes palieka savo glamour modeliavimo dienas už jos.

Bet Katie Price įrodė, kad ji vis dar turi neįtikėtiną figūrą, esančią po savo labiau demure skalbimo spinta, parodydama savo pin-up proporcijas į nelabai įžvalgus Instagram   vaizdo įrašas įkeltas trečiadienio rytą.

38 metų motina penkių moterų papasakojo trumpą klipą apie save atsibodusį karštu vandeniu , pilnai išpūstą.

 

Slinkite žemyn į vaizdo įrašą

                                             

Piktžolė: Katie Price išdrįso atsipalaiduoti nesunkioje "Instagram" vaizdo įrašą trečiadienį, kuris pamatė, kad jai kelia topless, kai ji šoko aplink kubilą  

Katie, apsivilkusi savo kuklumą rankomis, tvirtai laikosi savo turtingų dalykų, kad išvengtų atskleisti save.

 

Atsiradusi iš savo įdomios pusės, "Loose Women" reguliariai traukia juokingus veidus, kai ji šokinėja aukštyn ir žemyn burbuliukuose, buteliuko proseko pusėje vonia.

Tikrovės žvaigždė beveik nešioja bet kokį makiažą, o jos plaukai traukiami į laisvą bandelę.

Katie įrašė vaizdo įrašą: "Dėka kubilo kubilo "Super store" buvo labai malonu kubilą vakar naktį negalima palaukti, kol greitai pateiksiu savo pritaikytą "Fav spalvą" (sic) ".


Loving gyvenimas: parodo savo smagų pusėje, "Loose Women" reguliariai traukia juokingus veidus, kai ji šokinėja aukštyn ir žemyn burbuliukuose, buteliuke "Prosecco", esančio karšto vonia

 

Visuomenės populiariosios žvaigždės socialinės žiniasklaidos skelbimas polarizavo savo gerbėjus, daugiausiai skelbdamas komentarus, pavyzdžiui, "atrodo nuostabi Katie" ir "jūs įstrigo mane".

Tačiau kiti nebuvo tokie teigiami, kai vienas vartotojas priskyrė savo dėmesį "dėmesį" ir dar vieną rašymą, "privati akimirka turėtų būti būtent tai ..."

Pokalbio metu su " Loose Women" antradienį, kuriame jie aptarė Hillary Clinton'o praeitą sprendimą atleisti vyrui "Bill's affair", 38 metų Katie sakė, kad pasirinko ją tinkamai.

Jos vyro kaltinimai buvo gerai dokumentuojami, tačiau Katie pasakė, kad ji yra pasiryžusi sutelkti dėmesį į pozityvus, atsirandančias atleidus savo veiksmus.

Sūkurinė vonia profesionalus gamintojas SpaRelax Co, Ltd : www.sparelaxhottub.com , kreipkitės į p. Cason Wu: sales06@sparelaxhotub.comPora:"Mika Tajima" rožinė karšta vonia - tai karščiausias vasaros meno kūrinys Kitas:Kaip tinkamai užpildyti savo kubilą su šviežiu vandeniu