Namuose > Naujienos > Turinys

Tiesiog primenu

Jul 29, 2020

Neseniai daugumai Kinijos gamintojų trūksta akrilo ... nes dėl viruso JAV gamykla vėluoja ...

„Lucite“ ir „Arestech“ gamybos grafikas jau yra rugsėjo mėn., O Kiniją jis atvyks lapkričio mėnesį.

Ši situacija paskatino daugelį Kinijos gamintojų pradėti naudoti kiniškus akrilus, tačiau jie tvirtina, kad naudoja JAV akrilą, todėl būkite atsargūs, neapsigaukite.


Spa ShellVisi mūsų lukštai yra pagaminti iš „Lucite“ akrilo, kuris yra vienas geriausių pirmaujančių SPA kriauklių. Liucito akrilas palaiko puikų atsparumą atmosferos poveikiui, infraraudonajai / ultravioletinei spinduliuotei, dėmėms ir įbrėžimams. Išskirtinė blizgaus paviršiaus kokybė pagerina jo išvaizdą ir tinkamumą naudoti.

„Lucite“ akrilas yra su įmontuotu „Microban®“. „Microban®“ yra antimikrobinė medžiaga, kuri yra suformuota akrile, kad apsaugotų jus nuo bakterijų, kvapų ir dėmių. Antimikrobinė apsauga „Microban®“ yra įmontuota „Lucite Acrylic“ gamyboje, kad užtikrintų nuolatinę antimikrobinių produktų apsaugą, suteikiant jums ramybę, kad jūsų SPA yra švaresnis ir saugesnis jūsų šeimai.

Galimos „Lucite Acrylic Shell“ SPA spalvos

Šiame puslapyje rodomos spalvos yra tikrojo produkto nuskaitymas, tačiau yra tik identifikavimo tikslais. Kadangi kompiuterio monitoriuose spalva skiriasi, negarantuojame, kad jos produktai atitiks šiame puslapyje rodomą vaizdą. Taikomos papildomos išlaidos ir laikotarpis. Kainos ir specifikacijos gali keistis be.Jei norite gauti daugiau informacijos apie mūsų produktą (pvz., Kainos failą / paveikslėlius / vaizdo įrašus), nedvejodami praneškite mums apie tai, susisiekite su manimi tiesiogiai el. Paštu / „WhatsApp“. Rasite, kad mūsų atsakymas bus patenkinamas.Contact-Eleven