Namuose > Naujienos > Turinys

Jei vaikas gali pasirinkti tėvą, ar jis vis tiek pasirinks jus?

Sep 19, 2019

Tik 90-asis dešimtmetis, kurio turinys labai paprastas, suomių labdaros organizacijos „Fragile“ vaikystės trumpametražis filmas „Našlaičių namai“ (jis veikia nuo 1986 m.), Skirtas padėti tėvams dėl alkoholizmo.

Istorija sukasi apie pradėtą brolių ir seserų porą. Jie atvažiavo į suaugusiųjų našlaičių namus „įvaikinti“ savo tėvų. Vadovaudamiesi moters nurodymais, jie pradėjo apklausti 4 tėvų grupes ir pasirinkti savo idealius tėvus. Taigi, kas taps jų tėvais?

Pirmiausia stebėkime šias keturias tėvų grupes:

1 grupė: Tėvas sėdi ant sofos, skaito knygą, o motina rimtai valo namus.


01


2 grupė: Tėvai valgo laimingai.


02


3 grupė: Tėvai laimingai vaikšto sode.


03


4 grupė: Lova miegamajame buvo labai netvarkinga, motina dėl alkoholizmo ginčijosi su tėvu.


04


Trumpame filme 1 grupės 3 ir 3 seserims seserims buvo išsiųsta informacija, kad jų šeimoje yra labai šilta ir jie nuoširdžiai tikisi, kad vaikai gali juos pasirinkti. Priešingai, ketvirtoji tėvų grupė nematė brolių ir seserų už jos ribų. rodė langą ir toliau ginčijosi;

Gal daugelis žmonių pamanys, kad broliai ir seserys tikrai pasirinks 1 grupę 3 grupei, tačiau rezultatas yra tas, kad jie žiūrėjo žemyn, nervingai ir baimingai sekė 4 grupės tėvų porą. Ši pabaiga gali būti daugelio žmonių nepatenkinta, tačiau tai taip pat yra pati tikriausia situacija. . Tiesa ta, kad niekas negali pasirinkti savo tėvų. Vaikai gali susitaikyti tik su tuo negalėjimu keistis.


06


Žmogaus vedybinis gyvenimas iš esmės yra jo tėvų tęsinys. Tęsinio prasmė nėra tik paprastas egzempliorius, bet ir emocijų kopija.

Mieli tėvai, tikiuosi, kad galėsite palydėti savo vaikus po įtempto darbo, pavyzdžiui, žiūrėdami televizorių su savo vaiku, eidami į sportą ar žaisdami SPA centre. Sparta ne tik pagerins tėvų ir vaikų santykius, bet ir palengvins nuovargį. tėvų dėl darbo.


07