Noriu maudytis karštoje vonioje kaip tavo

- Jul 02, 2019-

SRP660


Prieš kelias dienas vienas iš mano klientų gavo mūsų produktą: baseiną (jame yra 2 zonos, įskaitant neribotą baseiną ir masažinės vonios zoną). Kai klientas įrengia baseiną, jis kviečia kaimynus ir draugus apsilankyti jo namuose. .Matydami mūsų gaminius, jie labai nustebo, nes pagal savo idėją baseino ilgis ir plotis turėtų būti labai didelis, o vonia naudojama maudytis.

 

Jie niekada negalvojo, kad pasaulyje yra tokia naujovė ir aukščiausios klasės produktai, ir tai yra gaminys, kurio reguliuojama temperatūra, todėl abiejų sričių temperatūra gali būti skirtinga, jei jie naudojami vienu metu.

 

Kai kurie žmonės sako, kad arbūzas, oro kondicionierius, baseinas yra geriausia konfigūracija karštą vasarą, ar sutinkate? Daugelis mano klientų, kuriems priklauso mūsų produktai, sutinka.

 

Ar esate pavargę nuo tradicinio baseino ir vonios ir norite būti pavydūs visiems? Ar taip pat norite turėti baseiną, kuriame būtų galima plaukti ir masažuoti kūną? Sveiki atvykę į mus pasikonsultuoti, mes esame „SpaRelax“, mūsų įmonė rimtai užsiima SPA veikla.

 

Leiskite mūsų SPA likti su jumis šią vasarą


sparelax swimming pool

Pora:Paslaptingas paketas Kitas:„SpaRlax“ naujausio kliento įdiegimo atvejis