Kaip tinkamai užpildyti savo kubilą su šviežiu vandeniu

- May 16, 2017 -

Šiandien mes ne tik norime kalbėti apie tai, kaip tai padaryti, bet ir kaip tai padaryti naudojant žarnos filtrą. Nors jums nereikės šlangų filtro, kai užpildysite savo sūkurinę vonią su "Fresh Water", mes tikime, kad būsite malonu, kad padarėte. Tai leis jums daug lengviau pasirūpinti vandeniu jūsų SPA centre. Pažvelkime į veiksmus, kurių reikia imtis norėdami tinkamai užpildyti savo sūkurinę vonią su šviežiu vandeniu.

3.jpg

Išleisk savo kubilą

Kad galėtumėte užpildyti savo kubilą gražiu "Fresh Water", jums reikės išleisti seną vandenį iš savo SPA. Tai gana lengva padaryti, ir tikrai to nepadarys. Tiesiog atlikite šiuos paprastus veiksmus:

Išjunkite karštą vonią iš maitinimo šaltinio, išjungdami išjungiklius arba ištraukdami iš elektros lizdo.

1.          Pritvirtinkite įprastą sodo žarną į pagrindinį išleidimo vožtuvą.

2.          Atidarykite vožtuvą ir leiskite SPA išleisti.

3.          Kai didžioji dalis vandens išdžiūvo, atidarykite antrinį nutekėjimą, kad vanduo iš siurblio ir šildymo sistemos išleistų.

4.          Pakeiskite antrinį drenažo dangtelį ir uždarykite pagrindinį išleidimo vožtuvą.

5.          Tai viskas priklauso nuo to. Kiek laiko užtruks, priklausys nuo jūsų kubilo kubilo dydžio ir kiek vandens jame yra, tačiau daugeliu atvejų tai nebereiks daugiau nei kelias minutes, kol vanduo išsisuks nuo jūsų sistemos. Kai visas vanduo yra nusausintas, eikite į priekį ir gerai išvalykite korpusą ir patikrinkite filtrą, kad įsitikintumėte, ar jis yra švarus ir geros formos.

Užpildykite savo kubilą šviežiu vandeniu

Dabar, kai visas senas vanduo buvo pašalintas iš jūsų kubilo, ir jis buvo tinkamai išvalytas, atėjo laikas jį papildyti šviežiu, švariu vandeniu. Nors galite tiesiog įjungti savo žarną ir užpildyti savo SPA, šiandien mes norime, kad vanduo būtų švarus. Norėdami tai padaryti, reikia naudoti žarnos filtrą.

Kas yra žarnos filtras?

Kai kurie iš jūsų gali būti įdomu, ką tiksliai yra žarnos filtras ir ką jis daro. Iš esmės tai yra filtras, kuris tinka jūsų sodo žarnos galui, kurį naudosite, kad užpildytumėte savo SPA.

Šie filtrai pašalins priemaišas, tokias kaip varis, geležis ir kalcis, kurie gali būti jūsų vandentiekyje. Šios priemaišos gali sukelti sunkų vandenį ir sugadinti jūsų kubilą. Dabar yra būdų, kaip sumažinti šias priemaišas jūsų kubilą po to, kai buvo užpildyta, tačiau tai yra daug lengviau pašalinti, kiek jos užpildo, tada atsikratyti jo, kai jis yra jūsų kubiloje.

Užpildykite SPA kubilą, naudodami žarnos filtrą

Dabar, kai žinote, kas tai yra, pažvelkime, kaip juo naudotis, ir veiksmus, kurių reikia imtis, kad užpildyti savo kubilą, naudojant šį filtrą. Iš tikrųjų procesas nėra labai įprastas, tačiau bet kuriuo atveju mes paryškinsime visus čia pateiktus veiksmus.

1. Įtraukite žarnos filtrą į savo sodo žarnos galą.

2. Patikrinkite visas krosnelės kanalizacijas, kad įsitikintumėte, ar jie uždaryti.

3.Prižiūrėkite, ar karštu vandeniu nėra jokios galios.

4.Išjunkite savo žarną ir užpildykite savo kubilą iki optimalaus lygio, kurį nustatė jūsų kubilų gamintojas.

5. Atlikite savo kubilą ir įjunkite jėgas. Jei reikia pridėti savo SPA kubilą , tai padarykite dabar.

6. Išbandykite savo vandenį ir sureguliuokite savo pH lygį nuo 7,4 iki 7,6, jūsų bendro šarminimo (TA) lygis iki 80 ppm, o jūsų kalcio kietumas (CH) - iki 100 ppm.

7. Šokkite savo šviežią kubilą. Vanduo, kol karšta kubilas, veikia ir leis jai toliau cirkuliuoti.

8.Pakeikite savo temperatūrą, jei reikia, iki 100 laipsnių ir 104 laipsnių Fahrenheito.

9.Pakeiskite dangtelį ir leiskite SPA veikti 24 valandas tinkamai šildyti.

10. Po dienos praeisite savo krosnyje esančią švarųjį ciklą ir vėl patikrinsite jo pH lygį, TA lygį ir CH koncentraciją.

11. Tai viskas priklauso nuo to. Tai užtruks šiek tiek laiko, jei norite papildyti savo kubilą ir gauti gerą vandenį. Bet kai tik jūs atliksite, jums patiks rezultatų.

DSC_3687.jpg

Galutinės minties

Nors karšto vonios pripildymo procesas užtruks šiek tiek laiko, tai puikus būdas, kad jūsų karšta vonia būtų švarus. Naudodamiesi žarnos filtru, galėsite pradėti savo lauko vandens vonios SPA vandens šalinimą. Tai padės jums lengviau išvalyti ir išlaikyti, kai būsite pasiruošę ja naudotis.


Pora:Katie Price barely slepia savo gausius turtus, nes ji šveitimas aplink topless į kubilą For Cheeky Instagram Video Kitas:Atsipalaiduokite savo kelią iš streso