Kaip kubilą saugiai viešoje vonioje

- Feb 17, 2017 -

Visuomeninės kubilos pastaruoju metu vis dar susiduria su bloga spauda. Jūs nenorite atsisakyti malonumo ir atsipalaidavimo kubilo kubilo , bet jūs taip pat norite būti saugūs. Ką daryti?

Laikykitės septynių patarimų, kaip išbandyti pramogas ir saugumą kurortuose, viešbučiuose, sveikatingumo klubuose ir sporto salėse.

1. VALYMO VANDENS MĖNESIS.   Nuleiskite į karštą vonią mėšlą ir pažiūrėkite, ar tai galvos ar uodegos. Štai kaip švarus ir skaidrus vanduo turėtų būti - jūs turėtumėte pamatyti apačioje nutekėjimo, taip pat skaityti jūsų dimensiją. Be to, pabandykite patikrinti sniff. Jei vanduo puošia baisus, švelnus ar aštrus, saugokitės. Jie nesirūpina, ir tai nėra saugu. Vienas paskutinis prisilietimas: jei kubelio šonai atrodo blizgūs, neimkite.

2. PAVIRŠIAI. Putos yra blogai . Jei putos pilys vis dar plūduriuojasi ant vandens, kai purkštukai yra išjungti, nepatekite. Tai reiškia, kad vanduo nebuvo tinkamai nufiltruotas, reikia valyti, dezinfekuoti ir tikriausiai nusausinti.

3. BANDYMAS BŪTINA.   Išbandykite vandenį tinkamam chlorui ir pH, naudodami testines juosteles, esančias bet kurioje kubilos mažmeninėje prekyboje. Uždenkite bandymo juostelę vandenyje, laikydamiesi pakuotės nurodymų. Žiūrėkite spalvų pasikeitimą ir suderinkite su spalvų diagrama, rodančia tinkamas vandens pH spalvas ir dezinfekavimo likučius.

4. PATIKRINKITE SAUGĄ DEGINIMO DRAINĄ.   Visi pagrindiniai drenažo dangčiai turi atitikti gana naują federalinį Virginia Graeme Baker baseino ir SPA saugos įstatymą. Tai reiškia, kad jie turi didelių grotelių arba kupolo formos. Jei dangtelis yra sugadintas arba jo nėra, įspėkite valdytoją ir neužsiimkite. Be to, įsitikinkite, kad jūsų vaikai žino, kad neatsirado žaidimų su drenažo dangčiais ar šalia jų.

5. KAS TURĖTŲ ČIA?   Paklauskite, ar įrenginyje yra kažkas iš darbuotojų, kurie yra sertifikuojami dirbant su baseinu . Sertifikavimas reiškia, kad jie išmoko tinkamai palaikyti ir naudoti karštą vonią .

6. Pagarbiai ir ačiū. Ligų kontrolės centrai teigia, kad vanduo yra sveikas protas:

Trys pagrindai visiems voniai besimaudantiems.

  • Kilus viduriavimui, nedėkite kubilo kubilo . Jūs galite paskleisti bakterijas vandenyje ir padaryti kitus sergančius. Tai taip pat reiškia, kad vaikams yra ir vystyklai - netgi plaukiojantys vystyklai gali nutekėti.

  • Prašau vengti burnos vonelės vandens netekimo ir visais būdais nuryti, jei netyčia atsikratote .

  • Prašau, atlikite gerą higieną. Dušas su šiltu vandeniu prieš karštą vamzdį . Nuplaudami rankas, naudodami tualetą arba keiskite vystyklus. Gaukite mikrobų iš savo kūno, kol gausite savo kūną vandenyje.

Trys tėvelių tėvai

  • Prašau jūsų vaikams reguliariai pailsėti ir dažnai tikrinti vystyklus. Negalima laukti, kol jie jums pasakys, kad turi eiti.

  • Pakeiskite vystyklus į tualetą arba keptuvėje besikeičiančią sritį, o ne prie karštosios kubilo, kur bakterijos gali plisti į paviršius ir objektus, kur kiti vaikšto.

  • Kruopščiai nuplaukite savo vaiką (ypač žinote, kur) su muilu ir šiltu vandeniu, kad jie ne tik atrodytų švarūs - jie tikrai yra švarūs, kol jie patenka į kubilą .

Karštas vanduo yra apie ramybę ir saugumą . Sekite mūsų patarimais dėl saugos, sveiko atsipalaidavimo.

Dėkojame Casonui iš "SpaRelax Co, ltd

www.spasrelax.com


Pora:Svajonė SPA vonia namuose? Kitas:"Mika Tajima" rožinė karšta vonia - tai karščiausias vasaros meno kūrinys