Svajonė SPA vonia namuose?

- Dec 23, 2016 -

Svajonė SPA vonia namuose?

IMG_6785.JPG

Sūkurinė vonia yra bet kokia vonia su oro burbuliukais, šildomomis vandens funkcijomis ar kubilu, o visi skirti giliai mirkyti. Yra daugybė SPA vonia rūšių. Kai kurie yra apvalūs, kai kurie yra kvadratiniai, kai kurie yra ovalūs, o kai kurie yra stačiakampiai. Yra atskiros vonios (tokios kaip šioje nuotraukoje), kampinės ir vonios, pastatytos dviems ar daugiau žmonių. Pasirinkimai ir stiliai yra ne diagramoje.

Patarimas: Niekada nepirkite kubilo, kurio nesate įsikūrę. Jei ketinate pasidalinti ja su savo partneriu, tuomet jūs turite lipti tuo pačiu metu. Dirbdami su salone, dėvėkite patogius drabužius ir batus, kuriuos galite lengvai nulenkti. Lipkite į kiekvieną vonią, kurią, jūsų nuomone, yra. Daugelis mano klientų vetavo vonią, tiesiog sėdėdami viduje.


Sulankstomas modelis. Skirtingai nuo atskiro masažo vonia , jis "nuleidžiamas" į pasirinktinį erdvę. Abu atskirai įrengti ir išleidžiami kubilai sukuria unikalius įrengimo iššūkius.

Daugelyje vandens voniose yra vandens siurblys, šildymo sistema arba oro sistema. Prieš montuodami bet kurią iš šių sistemų ar kubelio, pirmiausia patikrinkite jas. Paskutinis dalykas, kurį norėtumėte, yra išsiaiškinti, ar esate nutekėjęs, arba jūsų spa purškalai po įdiegimo neveiks.

Supa palaiko ir vonią. Prieš įrengdami "spa" vonią ir "surround", apsvarstykite galimybę pastatyti laikiną bazę, kad įsitikintumėte, jog viskas veikia ir tinkamai tinka.


Laisvai pastatomos SPA voniose, kaip tai dažnai reikia antstato slydimo skliausteliuose. Šie sūkurinė vonia išlaiko papildomą svorį. Nors jie yra svarbūs, šie antikoroziniai skliausteliuose yra karališkasis skausmas užpakalinėje instaliacijoje. Kadangi skliausteliuose įrengti gatavų grindų viršuje esantys dideli varžtai ar varžtai, svarbu žinoti tikslią šildymo laidų ar vamzdžių vietą.

Patarimas: pasitarkite su savo statybininku ir santechniko dėl skliaustų - mačiau kai kuriuos įrenginius, kuriuose jis buvo praleistas, nes nei žinojo, kad tai buvo būtina.


 


 


Pora:Didelis nuolaida plaukimo SPA-Sparelax Kitas:Kaip kubilą saugiai viešoje vonioje