Dalian, Kinija ir ES verslo bendradarbiavimo sukurti penkių žvaigždučių viešbutis ir Spa

- Aug 28, 2015 -

Neseniai, Golden Tulip Hospitality Group (Luvro hotel ir Golden Tulip Hospitality Group) ir nekilnojamojo turto (Jūrės miestelis) tik pasirašyti kartu Pebble Beach sukurti grupės penkių žvaigždučių prabanga prekės serijos Dalianas Xin Tian Fu juanių Royal Tulip kurorto, dabar Šiaurės Rytų pirma iš Golden Tulip Hospitality Group teikia valdymo paslaugas, viešbučiai. Savivaldybių komitetas, dichromato apdorojimo zonoje administracinio komiteto partijos sekretorius Zhang Shikun, direktorius, CMC, dalyvavo ceremonijoje ir padarė kalboje.


Pasirašymo ceremonija, Zhang Shikun išreiškė sveikinimai ir linkėjimai sutartims, jis sakė, dichromato gydymas po naujų, turizmas yra vystymui, regionų ekonomika, transporto, turizmo dėmesio taip pat suteiks platesnį gilumoje. Kaip mažas krosnies Bay kaip ateities miesto centras Šiaurės persikėlė dėmesio, bus greičiau plėtros ateities miesto rajono į zoną visoje jūros kanalą pastatyti Hou, nuo kalnų į zoną tik turi daugiau nei 20 minučių vairuoti automobilį; akmens paplūdimio taip pat bus pastatytas panašių j. muziejus grupė Bendrijos, tirpalas turizmo sezoną limito, aukso Tulip Hotel Group įsikūrė akmens Beach, tiek regioninės ekonominės pridėtinės renginiai, taip pat turi daugiau bendro vystymosi vietos.


Pora:Sutelkiant dėmesį į "dviejų sesijų" New Deal aiškinimas, naujų vandens vamzdyno saugos koncepcija Kitas:Akrilo SPA sūkurinė vonia valymas ir priežiūra