Namuose > Naujienos > Turinys

Kinijos Valentino diena

Aug 06, 2019

bannersparelax


Kinijos Valentino diena, dar žinoma kaip „Qiqiao festivalis“, kilusi iš Kinijos, yra tradicinė šventė Kinijos regione ir Rytų Azijos šalyse. Festivalis kilęs iš „Karvių ir audėjų mergaitės“ legendos ir švenčiamas septintojo mėnulio mėnesio septintą dieną.


Kadangi pagrindiniai šios dienos renginio dalyviai yra mergaitės, o festivalio veiklų turinys daugiausia paremtas gerai elgesiu, žmonės šią dieną vadina „Jiaoqiao festivaliu“ arba „Mergaičių diena“ ir „Dukros diena“. 2006 m. Gegužės 20 d. „ Qixi“ festivalį Kinijos valstybinė taryba įtraukė į pirmąjį nacionalinio nematerialaus kultūros paveldo sąrašą.

 

Legenda pasakoja, kad septintoji Jade imperatoriaus dukra Audėja mergina yra išradinga ir puikiai moka audti, o tai pavydėtini. Todėl moteris moteris garbina ją ir meldžiasi išminties, miklumo ir laimės link. Todėl yra „Kiekvienais metais melskitės už septintą liepos dieną“. „Veikla, tokiu būdu formuojant festivalį.

 


sparelax hottub factory


„Qixi“ festivalis neša „Karvės“ ir „Audėjos mergaitės“ folklorą, išreikšdamas susituokusių vyrų ir moterų, niekada nepaliekančių vienas kito, emocijas . Laikui bėgant, „Qixi“ festivalis tapo Kinijos Valentino diena.

 

„Qixi“ festivalis yra Valentino diena Kinijoje ir festivalis, skirtas skatinti vyrų ir moterų pasimatymus.

 

Visi pasaulio įsimylėjėliai bus kartu .


sparelax swimhottub