Namuose > Naujienos > Turinys

Kinijos tradicinis festivalis-Longtaitou festivalis

Mar 06, 2019

longtaitou


Tradiciniai Rytų Azijos kalendoriai per metus padalijami į 24 saulės terminus. Jīngzhé (pīnyīn) yra trečiasis saulės terminas. Jis prasideda, kai Saulė pasiekia dangaus ilgumą 345 °, o baigiasi, kai pasiekia 360 ° ilgumos. Dažniau tai reiškia dieną, kai Saulė yra tiksliai dangaus ilgumoje - 345 °. Grigaliaus kalendorius paprastai prasideda maždaug kovo 5 d. Ir baigiasi maždaug kovo 20 d.

Žodis 惊蛰 reiškia žiemojimo vabzdžių pabudimą. yra stulbinantis, o žiemoja (vabzdžiai). Tradicinėje kinų žemdirbystės kultūroje teigiama, kad per Jingzhe perkūnija pažadins žiemojusius vabzdžius, o tai taip pat reiškia, kad oras sušyla.

Jis taip pat vadinamas Longtaitou festivaliu arba Dragon-Head-Raising festivaliu. Kinijos kultūros tradicijoje tikima, kad drakonas yra visų vabzdžių karalius, ir tuo pat metu taip pat manoma, kad jis yra atsakingas už lietų atnešimą, ir abu šie dalykai yra svarbūs senovės žemės ūkio visuomenės veiksniai.

Šiandien Longtaitou festivalis švenčiamas įvairiais būdais, dauguma jų vis dar yra identiški praktikuojamiems senovėje, įskaitant kiniškų blynų ir makaronų valgymą. Kvepalų maišeliai, užpildyti sumaltų kvepiančių žolelių milteliais, yra skirti nešiotis moterims ir vaikams, kad jie būtų sėkmingi, nors jie nebevartojami kaip vabzdžiai, kaip senovėje.

Pagal tradicinius kinų papročius, šią dieną turėtumėte valgyti tris puikius maisto produktus.

 

l   Drakono ausis


dumpling


Kadangi koldūnų forma ypač panaši į ausį, ji vadinama drakono ausimi, o koldūnai atrodo kaip luitai, o tai reiškia, kad galime rinkti lobius.

 

l   Drakonas turi


noodle


Drakonas turi remtis makaronais, makaronai - kaip drakono misa, o šventė - valgyti makaronus tą pačią dieną. Valgyk dubenį drakono kojų makaronų, viskas eis ratais.

.

l   Drakono skalė


spring roll China


Kas yra ilga skalė? Tiesą sakant, tai yra pavasario ritinys. Spyruoklinio ritinio paviršius yra ypač panašus į drakono skalę.

Pavasario ritinėliai paprastai valgomi su daržovėmis, antienos kepsniu, faršo kiaulienos galvute, askaloniniais česnakais, bulvėmis ir patiekiami su padažu, suvynioti kartu, skanu ir skanu.


Šio festivalio įvadas baigėsi. Kviečiame apsilankyti Kinijoje ir apsilankyti mūsų gamykloje, gaminančioje „HOT TUB SPA“.


龙抬头外销_副本压缩龙抬头外销1_压缩版