Namuose > Naujienos > Turinys

Chango E istorija - „Rudens vidurio šventė“

Sep 14, 2019

圆月


Anot legendos, praeityje tam tikrais metais danguje buvo dešimt saulės. Jie rūkė tiesiai žemėje, o jūros vanduo išdžiūvo. Žmonės negalėjo ilgiau gyventi.

Šis incidentas suerzino herojų, vardu Hou Yi. Jis užkopė į Kunluno viršūnę, pernešė savo jėgą, atidarė lanką ir iššovė devynias papildomas saulutes.

Hou Yi labai prisidėjo ir buvo gerbiamas bei mylimas žmonių. Daugelis trokštančių žmonių ateina garbinti ir mokytis. Taip pat ateina klastingas ir kaltas Pengas Mengas.

Netrukus Hou Yi ištekėjo už gražios ir malonios žmonos, vardu Chang E. Be to, kad moko medžioklės įgūdžių, jis visada būna su savo žmona, o žmonės pavydi mylinčių porų.

Vieną dieną Hou Yi nuvyko į Kunluno kalną aplankyti savo draugų, ir jam nutiko susitikti su karaliene motina, o motina karalienė davė jam du puikius vaistus. Valgyk vieną, gali gyventi amžinai, o du - gali eiti į dangų kaip dievai.

Tačiau Hou Yi nenorėjo palikti savo žmonos ir turėjo perduoti negyvą vaistą žmonai saugoti. Changas E paslėpė vaistą prie tualetinio lobio skrynios, tačiau jį pamatė Pengas Mengas. Po trijų dienų Hou Yi išvedė visus mokinius medžioti. Pengas Mengas apsimetė ligotu ir liko. Nesunku apgauti Hou Yi.

Netrukus po to, kai jie išvyko, Pengas Mengas paėmė kardą į Hou Yi namo kiemą ir privertė Chang E perduoti negyvus vaistus. Chang E žinojo, kad ji nėra Jacko oponentė. Kai ištiko krizė, ji nedelsdama pasuko atidaryti lobių skrynios, išėmė neišgyventus vaistus ir juos prarijo.

sparelax hottub

Changas E nurijo vaistą, o kūnas tuoj pat atslūgo nuo žemės, puolė pro langą ir skrido į dangų. Kadangi jaudinosi dėl savo vyro, ji apkabino triušį ir nuskrido į arčiausiai žemės esantį mėnulį, kad taptų fėja.

Vakare, kai Hou Yi grįžo namo, tarnaitės sušuko, kas nutiko dienos metu. Hou Yi buvo šokiruotas ir piktas, ir jis paėmė kardą, kad nužudytų piktadarius. Pengas Mengas jau buvo pabėgęs. Liūdnas Hou Yi pažvelgia į naktinį dangų ir prašo savo mylimos žmonos vardo. Šiuo metu jis nustebo sužinojęs, kad šiandienis mėnulis yra nepaprastai šviesus, ir yra svyruojanti figūra, panaši į tai, kad Changas E. Changas E kiekvieną mėnesį žiūri į mano vyrą.

Vėliau Hou Yi skubiai išsiuntė žmones į savo užpakalinį sodą, užsidėjo ant smilkalų dėklą, užsidėjo mėgstamą medaus maistą ir mėnulio pyragus ir minėjo savo meilę mėnulio rūmuose.

Žmonės, išgirdę, kad Chang E nuskrido į Mėnulį ir tapo fėja, jie po mėnuliu pastatė kvapnų dėklą ir meldėsi geros kloties. Nuo tada tarp rudens vykusio festivalio paprotys garbinti mėnulį paplito tarp žmonių.


外销中秋banner