Namuose > Naujienos > Turinys

Didelis nuolaida plaukimo SPA-Sparelax

Mar 06, 2017

"Sparelax" , įmonė, kuri specializuojasi kubiluose ir plaukimo baseinuose klientams Europoje, Australijoje ir Azijoje.

DSC02203.jpg

Sparelax siūlo tokio tipo baseinas, skirtas maksimaliam plaukimo laikui, įgyvendinant " Endless Pools" pagal užsakymą pagaminta, hidrauliškai varoma varomosios jėgainės sistemą, kuri sukuria galingą reguliuojamą vandens srovę, palaikančią statinį plaukiojimą. Skirtingai nuo tradicinių baseinų, mažesniam vandens tvenkinių baseinui, pavadintam Endless Pool , reikia labai mažai vietos, nes plaukimas gali vykti praktiškai be pertraukos, nereikalaujant, kad baseino ilgis būtų daug didesnis nei visiškai suaugusiam.

Iš esmės, " Endless Pool" principas yra plaukimo bėgimo takelis, skirtas maksimaliai padidinti kosmoso efektyvumą, suteikiant galimybę plaukti nejudėdamas.

Kad galėtumėte sukurti išsamią " swim spa" patirtį, "Endless Pool" sistema gali būti pritaikyta taip, kad apimtų vandens purkštukus povandeniniam masažui, bėgimo takelius povandeniniam vaizduojimui ar keletą papildomų fitneso pratybų. Plaukiojantis srovės greitis ir kitos savybės gali būti lengvai pritaikomos, kad tilptų daugybė plaukikų, įskaitant vaikus ir vyresnio amžiaus žmones.

DSC08911.jpg

"Sparelax" taip pat siūlo daugybę įvairių kubilų ir įvairių dydžių plaukimo baseinų. "Hot tub" modeliuose yra hidroterapijos funkcijos ir vandens valymo technologijos, o esami modeliai skirti 2, 3, 5, 7 ar 8 suaugusiesiems.

"Sparelax" šiuo metu siūlo Naujojo Meto nuolaidas iki 5000 JAV dolerių už pirmąjį 2017 m. " Endless" baseiną, kuris pirko klientus.

Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite http://Spasrelax.com

Kontaktinė informacija:
Vardas: Gloria Huang
Adresas: Centras gatvėje 73 , Longhua miestas , BoLuo rajonas, Huizhou miestas, Guangdongas, Kinija

Telefonas: (86) 0755 2837-219

El. Paštas: service@spasrelax.com