Namuose > Naujienos > Turinys

Alipay, Mobike, ar jūs jį naudojote?

Sep 30, 2019

Per pastaruosius dvejus metus Kinijos mobilusis mokėjimas paplito pasaulyje. Tuo pačiu laikotarpiu buvo daug apsipirkimų internetu, užsakymų internetu, dalijimosi dviračiais ir pan. Gimė žodis „nauji keturi išradimai“.

Šiandien mes įgyjame naujų įžvalgų peržiūrėdami seną medžiagą.

Prieš suprasdami naujus keturis išradimus, pažvelkime į keturis senovinius išradimus Kinijoje.


hottub


Keturi senovės išradimai senovės Kinijoje


Šie keturi išradimai yra Kinijos mokslo ir technologijos istorijos vaizdas. Jie nurodo keturis išradimus, kurie daro didelę įtaką senovės Kinijos pasauliui. Jie yra svarbūs senovės Kinijos dirbančių žmonių kūriniai. Jie yra susiję su popieriaus gamyba, kompasu, kulkosvaidžiais ir spausdinimu.

Šį teiginį pirmiausia pasiūlė britų sinologas Ayose, o vėliau paveldėjo daugelis Kinijos istorikų. Paprastai manoma, kad šie keturi išradimai labai paskatino politikos, ekonomikos ir kultūros vystymąsi senovės Kinijoje, be to, šie išradimai buvo perduodami Vakarams įvairiais kanalais, be to, jie turėjo didelę įtaką pasaulio vystymosi istorijai. pasaulio civilizacijos.


C ompass

Kinija pasaulyje pripažinta kaip kompaso išradimo šalis. Kompaso išradimas yra senovės Kinijos darbininkų supratimas apie daiktų magnetines savybes ilgalaikėje praktikoje. Dėl gamybinio darbo žmonės susidūrė su magnetu ir pradėjo suprasti magnetines savybes. Pirmiausia žmonės atrado magnito traukos geležimi pobūdį, o vėliau atrado magnetų kryptingumą. Po daugelio eksperimentų ir tyrimų galiausiai buvo išrastas praktinis kompasas.


Popieriaus gamyba

Popieriaus gamyba yra vienas iš keturių pagrindinių Kinijos išradimų, puikus civilizacijos istorijoje išradimas.

Tikėtina, kad vieno iš keturių senovės Kinijoje išradimų popierius yra kilęs iš pietų Kinijos ir yra glaudžiai susijęs su turtinga žievės audinio kultūros sistema, atsiradusia Lingnano srityje, ypač aplink Pearl River upės žiotis daugiau nei prieš 6000 metų.


G ne milteliai

Šaunamąjį ginklą išrado senovės kinų alchemikai Sui ir Tango dinastijose, jis gyvuoja daugiau nei tūkstantį metų. Šatrijos tyrimas buvo pradėtas senovės taoistų alchemijoje. Senoliai tobulino vaistines žoleles nemirtingumo labui. Alchemijos tikslas ir motyvacija yra pažengusi į priekį, tačiau jos eksperimentiniai metodai vis dar turi pranašumų, dėl kurių buvo išrastas parakas.


Spausdinimas

Kinija yra pirmoji šalis pasaulyje, išradusi spausdinimą. Ankstyvas spausdinimas buvo atspausdintas ant medinės lentos rašalu. Medienos bloko vandens ženklo tapyboje vis dar naudojamas šis metodas. Graviškos spausdinimo mašinos pirmtakas (dar vadinamas „graviravimo spausdinimu“) yra populiarus BC. Ant akmens atsirado antspaudai ir antspaudai. Atsiradus tokioms gamybos technologijoms kaip popieriaus gamyba ir rašalo gaminimas, graviravimo technologija buvo pamažu išrasta.

    


Nauji keturi didieji išradimai


jacuzzi spawhirlpool


„Nereikia atsinešti piniginės, tik mobilusis telefonas“, „išsinešimas, greitas pristatymas yra labai greitas“, „greitasis geležinkelis yra puikus“, greitaeigis geležinkelis yra patogesnis, o kai kuriuos galite tvarkyti naudodamiesi tinklu. daiktai kelyje. Tegul kelionė būna išpildingesnė.

„Diržo ir kelio“ dvidešimties šalių jaunimas išrinko savo „naujus keturis pagrindinius išradimus“ Kinijoje: greitaeigiu geležinkeliu, „Alipay“, dalijosi dviračiais ir pirko internetu.


Greitaeigis geležinkelis


High-speed rail


Kinija yra padalinta į greitųjų geležinkelių - greitojo geležinkelio - paprastųjų geležinkelių, trijų lygių, greitaeigių bėgių, aukštesnių nei I nacionaliniai geležinkeliai, greitajai ir magistralinei geležinkeliui. Greitaisiais Kinijos geležinkeliais paprastai naudojamos be balasto esančios vėžės ir greitaeigiai EMS (traukiniai su galvute). Iš pradžių „CRH2C“ ir „CRH380“ serijos buvo skirtos greitaeigiam geležinkeliui.


Nuskaitymo kodo mokėjimas


swim pool

Mokėjimas internetu reiškia lėšų, kaip vežėjo, pervedimą internetu. Tam tikros bankų remiamos skaitmeninės finansinės priemonės naudojamos keičiantis finansiniais santykiais tarp pirkėjų ir pardavėjų bei nuo pirkėjų iki finansų įstaigų ir verslo. Piniginis mokėjimas internetu, grynųjų pinigų srautai, lėšų išgryninimas, užklausų statistika ir kt., Tokiu būdu teikiant finansinę paramą el. Prekybos paslaugoms ir kitoms paslaugoms.


Bendras dviratis


shared bicycle

Bendras dviratis reiškia dviračių dviračių dalijimosi paslaugą, kurią įmonės teikia miestelio, metro stotyse, autobusų stotyse, gyvenamuosiuose rajonuose, komercinėse teritorijose, viešųjų paslaugų zonose ir kt. Tai yra laiko dalijimosi nuomos būdas. Dalijimasis dviračiais yra nauja dalijimosi ekonomikos rūšis.


Pirkimas internetu


shopping online


Apsipirkimas internetu - tai informacijos apie produktą gavimas per internetą, o elektroninėje užsakymo formoje siunčiama pirkimo užklausa ir tada užpildžius asmeninės čekio sąskaitos arba kredito kortelės numerį, gamintojas siunčia prekes paštu arba pristato prekes per. kurjerių įmonė. Vykdant pirkimą internetu Kinijoje, pagrindinis atsiskaitymo būdas yra grynųjų pinigų pristatymas (tiesioginis banko pavedimas, grynųjų pinigų pervedimas internetu), o užtikrintos operacijos yra grynųjų pinigų pristatymo išlaidos.


Ar jūs panaudojote minėtus naujus keturis išradimus?