Namuose > Naujienos > Turinys

Paslaptingas paketas

Sep 05, 2019

eleven11


Aš esu „SpaRelax Co., Ltd.“ vienuolika pardavėjų.


Šiandien gavau paslaptingą didelį siuntinį. Esu labai sumišusi, nes nežinau siuntėjo. Atidaręs šį siuntinį radau, kad ten yra daug skanių patiekalų ir sveikinimo atviruko. Per kortelę sužinojau, kad šį paslaptingą didelį siuntinį man atsiuntė Izraelio klientas George'as, kuris užsakė dovanų kompaniją Kinijoje. .Aš tikrai esu prisilietęs ir suprantu, kad labai sunku sėkmingai įvykdyti šį reikalą.Ir esu labai dėkingas George'ui , kad jis man pateikė šią šiltą staigmeną (brangią dovaną).


gift

GIFTCARD


Vėliau George'as man pasakė, kad mūsų įmonė yra geriausia iš visų įmonių, su kuriomis jis bendradarbiauja. Žinant mūsų maudymosi kurortą, kad būtų galima naudotis mūsų maudymosi SPA , nesvarbu, ar tai yra baseino kokybė, ar mūsų įmonės darbuotojų paslaugos.Visa tai padarė jį labai patenkintą, net virš jo fantazijos.


Jis turi optikos parduotuvę ir turi 35 darbuotojus. Jis juokavo, kad visi jo darbuotojai yra tokie pat draugiški, darbštūs, protingi ir profesionalūs kaip mūsų įmonės darbuotojai. Dabar jis turi būti Izraelio milijonierius!

 

ELEVEN'S GIFT2


Tobulėjant technologijoms, vis daugiau žmonių renkasi internetinį apsipirkimą, tačiau   jie nemato tikrųjų gaminių, daugelis žmonių dažnai būna labai nusivylę, kai gauna produktus, nes faktiniai produktai nesutampa su nuotraukose esančiais produktais. Kaip pardavėjas, mes puikiai žinome klientų rūpesčius ir samprotavimus. .Norime pasakyti klientams visą informaciją apie kubilus , kad klientai pajustų tą kubilą   yra priešais jį.

Visų mūsų darbuotojų požiūris į klientus yra toks: Kliento labui, atsakingas už klientą ir maksimaliai padidinantis kliento produktų ir paslaugų poreikį.

Mes visada tikime, kad mūsų įmonė laimės tarptautinės rinkos pripažinimą ir klientų pasitikėjimą aukštos kokybės produktais ir nuoširdžiu aptarnavimu!


swim spa sparelax