"Broken Bone Bath" turi stebuklingų gydymo galių: teatro apžvalga

- Jun 30, 2016-

Istorija : jauni moterys patiria sunkią dviračių avariją sužalojusi ir nepažįstamai gailestinga. Spektaklio atlikėjas Siobhanas O'Loughlinas, kurio rankos buvo sugadintas realaus bikeo nelaimingo atsitikimo metu, kviečia savo auditoriją dalyvauti "kubilų pusėje" ritualinėje vonioje, kurioje kiekvienas iš jų atskleidžia savo pačių pažeidžiamumą gabalą, kuris sustiprina neįgalumą.

Svarbiausi įvykiai : O'Loughlin sukūrė ir atlieka šį intriguojantį, vieno veiksmo pristatymą, kuriame arčiau sutelkta menininkė ir jos auditorija, nes jie dalijasi intymiais istorijomis apie savo skirtingas pažeidžiamas bendruomenės dvasios valymą, kuris yra stebėtinai įdomus ir efektyvus.

Kita informacija : O'Loughlin sukūrė " Broken Bone Bath" idėją   po avarijos, kurioje jos dviratis susidūrė su kita Niujorke esančia transporto priemone. Skaldyta ranka buvo skausmingas įvykio priminimas ir paskatino ją sukurti šį spektaklio dalį, kurioje ji yra vonia per visą 75 minučių pristatymą.

Už strategiškai išdėstytus muilo burbulus ji savo mažai, bet dėmesinga auditorijai skelbia apie savo pačių gyvenimus, kurie yra nusiminusi nepažeista. Daugiau sąmonės srauto, nei rašytinis vaidmuo, jos požiūris vis tiek veiksmingas jo atsitiktinio, pokalbio stiliaus.

Savo pastabose apie savo gyvenimą, mėgėjams, šeimai ir draugams vienareikšmiškai atskleidžia auditorijos nariams atskleidimai, kuriuos ji žiūri įdomiai, bet ne agresyviai ir draugiškai.

Maždaug dešimtyje žmonių, dalyvavusių nakties atidaryme elegantiškame vonios kambaryje ant Lemp Mansion antrojo aukšto, atrodė, kad išskiria beveik kiekvieną kambarį, atskleidžiančius nuostabius ir nuoširdus atsakymus į savo plačiąja prasme, kartais reikalaudami fizinės pagalba ranka masažuojant ar nugarinant ir tt

Šio neoficialaus požiūrio nėra griežto pradžios, vidurio ar pabaigos pabaigos, tačiau O'Loughlin'o malonus pristatymas suteikia Broken Bone Bathtub   "žavinga" patirtis, kaip tai, kad "Uppity" teatro kompanija žada viešinti. Tai nekaltas, bet psichologiškai atskleidžiantis vakaras, kuriame visuotinės žmogaus emocijos asmeniškai atsveria saldaus, nuginklo stiliaus.

Paul Pointer, "Lemp Mansion" savininkas ir restoranas, žiniasklaidos pranešimuose pažymi, kad " Broken Bone Bathtub"   yra kitoks nei viskas, ką kada nors padarėme. "Nėra jokių argumentų.

"Pointer", O'Loughlinas, "The Drama Club Stl" įkūrėjas Matthew Kerns ir Joan Lipkin, "That Uppity Theatre Company" meno vadovas ir šio "St Louis" premjero bendrai prodiuserė, sutelkė savo išteklius ir talentus, kad pristatytų šį neįprastą, bet žavingą pasirodymą tokiu būdu, kuris atkreipia šypseną ar net ašarą ar du padėką.

Broken Bone Bathtu b prieš kiekvieną spektaklį "Lemp Mansion" iš anksto paragauti švediško stalo šviesos užkandžių, alaus ir vyno, o po to pasirodys kavos ir slapukų priėmimas. Visa tai daro įdomų ir draugišką įvykį.

Žaisti : skaldytų kaulų vonią

Kompanija : "The Uppity Theatre Company", The Drama Club Stl

Vieta : "Lemp Mansion", 3322 DeMenil Place (penktadieniais, sekmadieniais); privačių namų vonios kiekvieną ketvirtadienio pasirodymą

 

Karšta vonia gamintojas SpaRelax Co, Ltd:

www.sparelaxhottub.com

susisiekti su p. Casonu Wu: sales06@sparelaxhotub.com


Pora:ŠIAME JAIPANOS SPA SVEIKI Į VYNU Kitas:Priežastys, dėl kurių jums reikia "SpaRelax Spa Swim Spa"