Namuose > Sūkurinė vonia žinių > Turinys

Kas yra „Perfect“ plaukimo vonia Temperatūra

Mar 11, 2019

800


Bet kuris „Coney Island Polar Bear“ klubo narys pasakys, kad plaukimas šaltu vandeniu yra adrenalino skubėjimas arba „palaima savo ištvermei“. Tuo tarpu Islandijos Mėlynosios marios bhaktai eina bananus 104–113 laipsniais ° C) karštų šaltinių. Vienas dalykas yra tam tikras dalykas: įvairios vandens temperatūros gali turėti didelį poveikį jūsų kūnui.

 

Kai vanduo yra per karštas.

 

2012 m. Londono olimpinis baseinas iškėlė kai kuriuos klausimus, kai vasaros karštis sukėlė temperatūrą viduje 90 laipsnių (32 ° C).

 

Olimpinių lenktynių ir FINA renginių metu vandens temperatūra yra nuo 77 iki 82 laipsnių (25–28 ° C), o sinchronizuotas plaukimas reikalauja 81 laipsnių (duoti ar priimti) baseino.

 

Nardymui tempas nustatomas vidutiniškai 79 laipsnių (26 ° C).

 

Kai temperatūra yra šiltesnė, tai leidžia sportininkų kūnams atlikti maksimalų ištvermę, nesukeliant smūgių jūsų sistemai, nors per šiltas gali pasirodyti pavojingas. Kenneth Kamler, sporto medicinos ekspertas, paaiškino CNN, kad jei vandens temperatūra yra pernelyg karšta, kūno šilumos gaudymas gali sukelti raumenų spazmus, kurie savo ruožtu gali būti mirtini, nes plaukikas ne visada supranta, kad vyksta pernelyg didelė įtampa .

 

2010 m. Pasaulis išmoko skausmingą pamoką, kai mirė JAV nacionalinės rinktinės plaukikas Fran Crippen, nes vanduo buvo per karštas. Oficialiai vanduo buvo 84 laipsniai (29 ° C), tačiau daugelis plaukikų teigė, kad jaučiasi labiau panašūs į 86 (30 ° C), ir daugelis skundėsi dėl galūnių patinimų ir dezorientacijos. Trys buvo hospitalizuoti.

 

Kai plaukimo kubilas yra per šaltas.

 

Kalbant apie tyrimus, atliktus dėl šalto vandens ir sportininkų, kitą žiemą gali būti paslėpti pavojai po jūsų plaukimo baseinu. Nors poliarinių lokių klubai visame pasaulyje gali prisiekti savo praktikoje, tai ne viskas yra krekingo.

 

雾化器06-小


Plaukimas šaltu vandeniu sukaupė kai kuriuos naujausius „riebalų deginimo“ įspūdžius, tačiau tyrimas yra neaiškus. Nors jūsų kūnas veikia šiek tiek sunkiau, kad išlaikytų optimalią temperatūrą, mitas, kad šaltas vanduo nudegina riebalus, kyla dėl to, kad deginate kalorijas geriant šaltą vandenį, tačiau šios kalorijos nebūtinai prilygsta riebalų deginimui.

 

Skaičiavimai grindžiami nuomone, kad kalorijų apibrėžimas yra vandens temperatūros didinimas, o jūsų kūnas bus pernelyg intensyvus, kad sušiltų, jei esate apsuptas šalto vandens. Tai nereiškia, kad jūsų plaukimo režimas griauna kartu, tiesiog ne kankina save nepatogiai šaltu vandeniu.

 

Šaltas vanduo gali tapti pavojingas labai greitai. Jūsų kūnas turi reakciją į „kovą ar skrydį“, aiškina profesorius Mike Tiptonas (Portsmuto universiteto Žmogaus ir taikomoji fiziologija) CNN. Gaivinantis jausmas yra jūsų kūnas šoko metu ir gali sukelti nereguliarų širdies ritmą sveikiems žmonėms ir širdies sustojimui širdies sutrikimų turintiems žmonėms.

 

swimming pool


Kai maudytis SPA yra teisus.

 

Nors atrodo, kad plaukimo ir darbo metu yra labai mažas optimalių temperatūrų asortimentas, gera žinia yra ta, kad mūsų kūnai gali greitai prisitaikyti prie temperatūros. Tiptonas pataria, kad tie, kurie domisi poliarinių lokių klubais, pastebės, kad per penkis trejus iki penkių minučių įsiurbimo į šaltą vandenį organizmas pradeda prisitaikyti ir plėtoti toleranciją, kuri gali suskaldyti šoko riziką per pusę.

 

Kalbant apie šiltą vandenį, pasiruošimas tvarkyti ne taip gerai ištirtas, bet geriausia, jei norite, kad šiltas vanduo liktų aplink.

 

Jei ieškote idealios plaukimo SPA temperatūra, ne per karšta, ne per šalta, 77–82 laipsniai (25–28 ° C) yra kelias. Goldilocks turėjo teisę.

massage hot tub4