Namuose > Sūkurinė vonia žinių > Turinys

Ką rekomenduoju, kad mano kubilo vanduo būtų putojantis, švarus, skaidrus ir išvalytas?

Sep 21, 2020

Blog_post_9 (1)


Mes rekomenduojame klientams karštose voniose naudoti granuliuotą natrio di-chlorą - nesupainiokite to su skystu chloru arba kalcio hipochloritu.


Kodėl granuliuotas natrio di-chloras?


Yra keletas priežasčių, kodėl mes rekomenduojame būtent šį produktą. Skaityk!


Granuliuotas natrio di-chloras yra stabilizuotas chemikalas, kuris lengvai ištirpsta ir greitai išsisklaido kubilo vandenyje. Jis efektyvus esant aukštesnei vandens temperatūrai, ekonomiškas, lengvai naudojamas ir lengvai prieinamas daugumoje mažmeninės prekybos baseinų ir SPA parduotuvių.


Tinkamai naudojant, jis nerūdija mūsų naudojamiems purkštukams, jungtims ir komponentams. Be to, mūsų apvalkalo medžiagos gamintojas rekomenduoja! (Manome, kad vien tai yra gana įtikinama priežastis!)


Granuliuoto natrio di-chloro pH yra santykinai neutralus, todėl jis nebus reikšmingai pakeistas jūsų karšto vonios vandens pH lygiu. Tai padeda išlaikyti subalansuotą vandens chemiją. Jis taip pat efektyviau veikia su ozonatoriumi nei kiti produktai.


Kodėl granuliuotos, o ne skystos ar tabletės su plaukiojančiais elementais?

Granuliuotas natrio di-chloras yra koncentruotas, pH neutralus ir lengvai ištirpsta karštame vandenyje. Jis sukurtas specialiai kubilams, stabilizuotas ir turi ilgą galiojimo laiką, jei laikomas sausas ir tinkamai laikomas.


Kitų produktų, tokių kaip skystas chloras (baliklis) ir kalcio hipochloritas, galiojimo laikas yra gana trumpas ir jie gali pablogėti per kelias savaites nuo jų įsigijimo. Kadangi jie nėra neutralūs pH, jie labai veikia jūsų kubilo vandens balansą. Šie produktai į vandenį įneša didelį kalcio kiekį, sukeldami drumstumą ir nuosėdas. Didelis kalcio kiekis keičia jūsų vandens „gerą savijautą“ ir palieka likučių ar nuosėdų ant komponentų, čiurkšlių ir ant jūsų apvalkalo.


Mes nerekomenduojame naudoti tablečių ar granulių plaukiojančiame dozatoriuje. Dėl ilgesnio laiko, kurio reikia tabletėms ar granulėms ištirpinti (priešingai nei granuliuotai formai), padidėja jūsų apvalkalo pažeidimo galimybė. Korpuso pažeidimas įvyksta, kai neištirpę tablečių ar granulių gabalai susikaupia pėdos šulinyje ar sėdimose vietose ir ilgą laiką lieka liečiami su apvalkalo medžiaga.