Namuose > Sūkurinė vonia žinių > Turinys

Naudojant savo kubilas žiemą

Oct 21, 2020

Tiems iš mūsų, kurie gyvena šiaurėje, žiemos sezonas sudaro metų daugumą, todėl mes turime mėgautis! žiemos ne visada reiškia būna supakuoti į namus, geriamojo karšto kakavos, ir žiūrėti Netflix. Žiema (Mums kubilas savininkai) Gali reikšti paslysti mūsų plaukti kostiumai, greiferiniai kai karšta arbata, ir įsikurti į savo kubilą!


Kai kurie iš geriausių kartų mirkymas yra žiemos mėnesiais po snieguotas dangus. Štai trys patarimai jūsų žiemos kubilas sesijos.


1. Išvalyti Sniegas & Apsaugokite savo viršelio

Laikykite savo kubilas padengti a nuo sniego. Jums nereikia nuvalyti kiekvieną dribsnių, bet sukauptas sniegas gali kompaktiškas, todėl tankus ir sunkus. Mūsų dangteliai yra tvirti ir pastatyti iki paskutinio, tačiau sunkus sniegas ir ledas gali pakenkti įdėklams ir įtempti vyrį. Būkite atsargūs, kad nepažeistumėte vinilo "odos" dangtelio, kai valysite sniegą... švelniai tai daro!


2. Nusausinkite & Papildymas Anksti

Prieš žiemą hitai, įsitikinkite, kad nusausinti ir papildyti savo kubilas, kad būtų išvengta sušaldytų vamzdžių. Tai darant esant žemesiai žemesčiai temperatūrai gali kilti pavojus jūsų voniai.


Pro-tip: Išjunkite oro vožtuvai, kai šalta. Nors oro vožtuvai padidina purkštukų slėgį, jie gali traukti šaltesniu oru iš išorės, todėl vandens temperatūra sumažėja.


3. Likti šiltas & Hidratuotas

Dėvėkite skrybėlę! Kai šalta, jūs norite išlaikyti savo kūno temperatūra reguliuojama. Dėvėti skrybėlę padės reguliuoti savo temperatūrą ir išlaikyti savo ausis šiltas, kaip jei dirbo ne žiemą. Taip pat svarbu likti hidratuotas, kuris yra geras patarimas bet kuriuo metu! Tačiau, kai mirkote sūkurinėje vonioje, galite prakaituoti, todėl geriausia išlaikyti save hidratuotą!