Namuose > Sūkurinė vonia žinių > Turinys

„Top 6“ būdai „Hot Tub Spa“ gali pagerinti emocinę sveikatą (PARTⅠ)

Apr 13, 2019


SpaRelax


Kartais gyvenimas gali būti įtemptas. Kaip spaudimas krūva, džiaugsmo ieškojimas ne visada lengvas. Tačiau, jei turite namo kubilą, kasdieninis mirkymas gali pasiūlyti būdų, kaip susikoncentruoti. Kiekvieną rytą ar naktį savo SPA centre galima praleisti tik 15 minučių, kad galėtumėte emociškai nuraminti save ir atnešti teigiamą poveikį jūsų gyvenime.

Štai šeši būdai, kuriais kubilas gali padėti pagerinti emocinę gerovę.


1. PAGRINDINIAI EMOTIKINIAI GERIAUSIAI PRIEŽIŪROS PRIEŽIŪRA LAIKO JŪSŲ SPAUKOJE

Aplink mus esantys žmonės daro nuostabų gyvenimą. Tačiau kartais, norėdami juos įvertinti, mums reikia laiko sau. Vis dėlto mūsų užimtas gyvenimas gali būti sunku rasti. Dauguma iš mūsų, galų gale, negali eiti atostogų kiekvieną mėnesį.

Su namų kubilais, esančiais vos už jūsų galinių durų, ar netgi jūsų namuose, galite lengvai padaryti laiką, kad galėtumėte išeiti į savo privatų rojų . Jūs galite atsijungti nuo el. Laiškų, tekstų ir telefono skambučių, kad galėtumėte medituoti arba tiesiog klausytis gamtos garsų ar mėgstamos ramios muzikos. Galėsite atsipalaiduoti savo SPA šiltoje aplinkoje, kai nuotaikos streikai jums leidžia papildyti ir padėti pagerinti savo emocinę sveikatingumą, kad kiekvieną dieną galėtumėte pasveikinti pasaulį šypsena.

enjoy the spa


2. PAGRINDINIAI JŪSŲ AUKŠČIAI IR DAUGIAI KOKIUOSE HIDROTHERAPIJOJE

SPA vandens šiluma ir plūdrumas kartu su galingais masažavimo purkštukais kartu siūlo sveikatingumo naudą raminantis kubilo terapija, kuri gali palengvinti kūno skausmą ir skausmą . Plūdrumas svyruoja nuo sąnarių, o vandens šiluma atsipalaiduoja, minkština raumenis, todėl masažiniai purkštukai gali sumaišyti mazgus ir nuraminti skausmus. Kiekvieną dieną išeisite iš savo sūkurinės vonios jausmas tiek daug geriau, nei įsitraukę. Kai jaučiatės geriau fiziškai, jūsų nuotaika gali sekti kostiumu ir pakelti.

3. PAGRINDINIS SĖKLIS SU ŠILDYMU

Geriau jaustis fiziškai ir protiškai dažnai prasideda nuo geros nakties miego. Jei išmeskite ir pasukite į lovą arba paprastai turite problemų nustumti miegoti, kreipkitės į savo SPA palengvinti. Karšta mirkymas apie 90 minučių prieš miegą gali atsipalaiduoti raumenis, nuraminti nervus ir atskirti vakarą nuo dienos rūpesčių. Be to, SPA vandens šiluma šiek tiek padidins jūsų kūno temperatūrą, imituodama natūralius ritmus ir tapdama mieguistu, kad galėtumėte greitai užmigti. Kai pabusite, pajusite atgaivą ir galėsite išspręsti kitą dieną.

sparelax