Namuose > Sūkurinė vonia žinių > Turinys

„Swim Spa“ privalumas

May 02, 2019

7Z7A0253_副本


Kodėl daugelis žmonių nori plaukti SPA į sūkurinę vonią? Manau, kad daugelis žmonių nori plaukti ir masažuoti vienoje vietoje. Tačiau plaukimo SPA taip pat gali būti kitokia nauda. Toks kaip:


1. Kūno dalys, kuriai skirtas vandens kryžiaus mokymas

Kryžminis mokymas - tai disciplina, kurios tikslas - sukurti tvirtą kūną, tuo pat metu iškeliant asmeninius iššūkius, pvz., Pasikartojančių skaičių per tam tikrą laiką. Ši disciplina leidžia jums padidinti savo bendrą fizinę būklę, nepalenkiant tam tikros vietos. Gera sveikatai, įvairi, ji yra veiksminga treniruotė, skirta įvairioms kūno dalims, tokioms kaip jūsų abs, rankos, kojos, glutes ir nugara .

 

2. Fizinės būklės gerinimas

Lankstumas: mūsų kryžiaus mokymo programos prasideda su pašildymo pratimais ir baigiamos atsipalaidavimo pratimais, pvz., Tempimo ar šviesos širdies ir kraujagyslių veikla.

 

3. Aerobinis: mūsų pratybose atliekami įvairūs pratimai, pvz., Bėgimas, laipiojimas ir plaukimas, kuris padidins širdies susitraukimų dažnį ir sustiprins širdies ir kraujagyslių sistemą.

 

4. Raumenys : Mokymas mūsų plaukimo spa yra gebėjimas plėtoti savo jėgą naudojant vandens įrangą, pvz., Irklas, svarmenis ir pasipriešinimo juostas, kad atliktumėte lenkimus, prailginimus ir krūtinės sukimąsi naudojant vandenį kaip atsparumo šaltinį.


5. Jei juda, galite paplaukioti savo plaukimo SPA.


swim spa sparelax