Namuose > Sūkurinė vonia žinių > Turinys

Aukštos kokybės vilos apdailos žingsniai

Sep 17, 2020

微信图片_20200917145950★★01 Bendras dizainas★★

Bendra struktūra dizaino vila kaip gana nepriklausomas bendras pastatas, be to, pridedant daugiau naudojimo vietos, jos bendra struktūra yra daugiau trimatis ir išsamus. Be vilos apdailos procesą, bendras architektūros dizainas yra akivaizdžiai prioritetas.


微信图片_20200917145956Projektuojant bendrą struktūrą ankstyvoje stadijoje, būtina apsvarstyti erdvės padalijimą, kaip kiekviena erdvė atitinka šeimos gyvenimo įpročius ir kaip racionaliai sujungti ir pereiti kiekvieną erdvę.

Dizaino stilius Bendras stiliaus vila apdailos komanda yra reiklesni. Jis turi būti atmosferos, bet ne atviras, ir apdaila turi būti didelis, bet ne nepatogus. Svarbiausia yra suvienyti stilių ir pabrėžti apdailos koordinavimą.


微信图片_20200917150000


Siekiant išlaikyti bendrą apdailos stiliaus vila vienybę, turėtų būti kruopštus dizainas ir planavimas kiekvienai erdvei, gyvenamasis kambarys, virtuvė, valgomasis, vonios kambarys, miegamasis, tikslas yra integruoti vilos skonį neprarandant kiekvienos erdvės charakteristikas, kad visos vilos stilius yra harmoningas ir protingas.


微信图片_20200917150004


Griežti reikalavimai statybos procesas yra svarbus standartas, siekiant užtikrinti gyvenimo komfortą po apdailos.

Sienų įtrūkimai, saugos klausimai vandens grandinės laidų, triukšmo klausimais, patalpų temperatūros kontrolės klausimais, rūsio drėgmės klausimais, dažai, keraminės plytelės, ir stiklo sąnariai yra bendros problemos vilos apdaila. Šios problemos leis vila atrodyti kaip užtvanka, kurią valgė skruzdėlės. Jis atrodo spalvingas ir stiprus, bet jis negali stovėti laiko artimųjų.★★02 Kiemo dizainas★★

Paprastai vilose įrengti vidiniai kiemai. Projektuojant vilas, ji turėtų būti integruota kartu ir turėtų būti pridėti individualūs elementai.

Pavyzdžiui: projektuojant galite sodinti savininko mėgstamus dekoratyvinius augalus kieme arba pridėti waterscape dizainą, patalpų laisvalaikio stalus ir kėdes bei kitus elementus, kurie gali gerai atspindėti savininko skonį.


微信图片_20200917150008


Rockery turi būti dedamas į kiemo kampe, kuris yra nelyginis, bet ne be taisyklių.

Rockery yra kieme, šviečia su saulėtekio, siuntimo saulėtekio ir paliekant savo atspindys. Norėdami sukurti tvenkinį, tvenkinys nebūtinai turi būti per didelis, bet dumbliai, karpiai, vėžliai ir akmenukai yra būtini.


微信图片_20200917150013


Sukurkite nedidelį paviljoną, sekite keliu per silpnus lapus, kad pasiektumėte paviljoną. Paviljone galite grožėtis uolomis su raižingomis uolomis, žiūrėti karpį tvenkinyje ir pasiekti, kad išsirinktumėte vaisius, kabančius ant priešais jus šakų. Ateik čia mėgautis vasarą vėsioje ir žiūrėti žiemą sniego.★★03 Atkreipkite dėmesį į saugą vonios laidų★★


Maitinimo prietaisas vilos vonios kambaryje bus daugiau profesionalių ir specialių, o sudėtingas vidinis ryšys turės aukštesnius profesinius reikalavimus dizaineriui. Elektros prietaisų ir kištukinių lizdų vietai imituoti turėtų būti naudojami kompiuteriai, o elektros prietaisų vietos turėtų būti tinkamai paskirstytos, kad būtų lengviau faktiškai naudoti. Be to, didelio buto vonios erdvė yra atskirta nuo šlapio ir sauso, o elektros lizdai turėtų būti dedami į sausą plotą, kiek įmanoma.


微信图片_20200917150019
★★04 Medžiagų sauga★★

Apdaila pirmiausia turi užtikrinti medžiagų saugumą. Šioje erdvioje viloje yra daug įmontuotų kambarių. Paprastai, jis gali būti naudojamas didelė šeima gyventi kartu. Jei gyvenate su tėvais, pirmiausia turite atkreipti dėmesį, kai dekoravimo vonios kambarys, ypač vyresnio amžiaus tėvams. Būkite atsargūs apie vonios kampų apvalumą, įrangos aukštį ir bendrą patogumą ir tt, o grindys turėtų būti neslystančios.


微信图片_20200917150024