Namuose > Sūkurinė vonia žinių > Turinys

Purškiklių skaičius kubile

Jul 27, 2020

„Jets Galore“


Labai lengva daryti prielaidą, kad purkštukų apkrova reiškia puikią patirtį vonioje, tačiau tai turi būti vienas iš labiausiai paplitusių mitų kubilų pasaulyje. Kodėl norite kubilo? Masažas yra turbūt viena iš labiausiai paplitusių priežasčių, bet ar norite, kad jus sprogdintų 30 tos pačios srovės? Gamintojui labai lengva ir nebrangu į paprastą purkštuką įpilti į kubilą, jie tiesiog išgręžia dar keletą skylių ir prideda keletą reaktyvinių korpusų. Tačiau pridedant purkštukų, kad būtų pridėta prie kubilo specifikacijos,' nemąstoma apie masažą, kurį vartotojas galėtų gauti. Trumpai tariant, jis yra neapgalvotas ir nereikalingas.


Kita purkštukų masės problema yra ta, kad tai atima jėgą iš nedidelio koncentruoto purkštukų kiekio ir paskirsto jį tarp daugiau, todėl sukuria daug mažiau dėmesio skiriantį masažą kubilo vartotojui. Taigi, nors jus gali nustebinti sūkurinė vonia su 500 purkštukų, apsvarstykite, ar šie papildomi purkštukai iš tikrųjų bus jums naudingi, ar jie tiesiog yra pardavimo spielio dalis?


2


Kokybė, o ne kiekis


Šis senas posakis gali būti ilgas, kai kalbama apie kubilo purkštukus. Kaip minėta pirmiau, gerą masažą sukelia ne purkštukų kiekis, o tinkamas purkštukų kiekis, bet dar svarbiau - geros kokybės purkštukų rinkinys.

Puikiame kubile turi būti įvairių purkštukų, kad būtų galima atlikti kruopštų viso kūno masažą. „SpaRelax“ kubiluose „SpaRelax Spas“ siūloma įvairovė yra ne tik įspūdinga, bet ir labai apgalvota bei orientuota į pagrindinį tikslą - atsipalaidavimą. Įvairovė gali būti su skirtingo dydžio purkštukais, skirtingais sukimosi būdais ir potencialiai skirtingais purškimo būdais. Įsitikinkite, kad bet kurioje jūsų įsigytoje vonioje yra daugybė purkštukų, kad būtų galima atlikti visavertį ir visavertį masažą.


Apskritai, purkštukai yra svarbūs, tačiau tikrai verta pažvelgti ne tik į purkštukų skaičių, bet ir ištirti masažo kokybę, kurią gali suteikti sūkurinė vonia.


5