Namuose > Sūkurinė vonia žinių > Turinys

išradinėti šeimos naktį: stargazing iš jūsų kubilas

Sep 22, 2020

Jūs grįžtate namo iš darbo, vakarienė buvo suvalgytas, o patiekalai yra atidėti. Jūs rasite savo vaikams (ir galbūt reikšmingas kitas) lounging į kambarį priklijuotas prie savo telefonų. Žvelgiant į lauką, matote gražų, aiškų žvaigždėtą dangų. Užuot įjungę televizorių, naudokite šią puikią naktį, kad vėl prisijungtumėte su savo šeima sūkurinėje vonioje.


Yra daug naudos sveikatai turinti kubilas, pavyzdžiui, sumažėjęs kraujospūdis, geresnis miegas, sumažėjęs cukraus kiekis, ir įtempių. Bet kokia nauda gali kubilas turėti visai šeimai?Sukurti pasitikėjimą

Pasitikėjimo kūrimas užima daug laiko. Kaip vaikai senės, galite pastebėti, kad jie liesos daugiau link savo draugų patarimų. Daugiau laiko su savo vaikais, labiau įsitikinę, jie jausis papasakoti apie savo kovą mokykloje, su draugais, ir jų santykius. Obligacijų jie sudarys su jumis yra neįkainojamas ir sustiprins pasitikėjimą tarp jūsų.
Sumažinti įtampą

Įtampa organizme, arba santykiuose, gali sukelti dar daugiau problemų. Su SpaRelax Dual Therapy sistema, jūs turite aukščiausios kokybės terapinės patirties savo kubilas pranašumą. Dalintis istorijas, giggle per prisiminimus, ir tegul purkštukai atleisti bet pastatytas įtampą savo kūno.
Sužinokite ką nors naujo

Vienas iš geriausių dalykų apie atsipalaiduoti savo kubilas naktį yra galimybė žvilgsnis į žvaigždžių minios. Su šeima galite ieškoti matomų planetų ar palydovų. Atkreipkite mokinių dėmesį ir pasakykite savo vaikams žvaigždynų vardus. Gal jūs netgi pamatysite šaudymo žvaigždė! Bet tai gali būti daugiau nei sužinoti apie mūsų saulės sistemos. Pasinaudokite šia galimybe papasakoti savo vaikams istoriją, kai buvote jaunesnis. Tai gali įkvėpti juos atverti ir susieti savo istoriją, kad galėtumėte sužinoti ką nors apie juos, kad galbūt jūs nežinojote anksčiau.


Kieme šeimos klijavimas gali prasidėti dabar. Palikite telefonus už ir mėgaukitės naktiniu dangumi sparelax sūkurinėje vonioje. Įdomu, kuri sūkurinė vonia jums reikia pasirinkti savo šeimai? Skaitykite čia ir nedvejodami susisiekite su mumis bet kokių papildomų klausimų jums gali tekti.