Namuose > Sūkurinė vonia žinių > Turinys

Prabangus SPA vonia yra geras miego pagalbininkas

Mar 01, 2019

sparelax spa


Šiais laikais visuomenė sparčiai vystosi, o gyvenimas juda vis greičiau, žmonės dažnai jaučiasi pavargę, tačiau dėl dienos streso jie negalės gerai išsimiegoti, net ir labai anksti eidami miegoti.


Kiek laiko jūs laikote „gera“ miego naktimi? Šiomis dienomis man atrodo, kad bilietas man yra 7-8 valandos gero miego. Jaučiuosi pailsėjęs, pabudęs geresnės nuotaikos ir, atrodo, socialiai labiau pasiruošęs dienai.


Na, paaiškėja, kad naujausi tyrimai rodo, kad gerai išsimiegosite, tiesioginė nauda bus ir jūsų socialiniam gyvenimui.

Miegas yra tikrai viskas! Nustatyta, kad gaunant reikiamą kiekį tinkamo ramaus miego, nepaprastai paveikti mūsų gebėjimai bendrauti su kitais. Tai pagerina jūsų sugebėjimą emociškai užmegzti ryšį ir empatiją kitiems, būti mažiau piktais ar agresyviais žmonėmis ir suteikia mums galimybę jaustis gerai susitikus ir bendraujant su naujais žmonėmis.


Jacuzzi spa


Mes, SPA savininkai, žinome, kad vienas būdas garantuoti, kad esate pasiruošęs gauti gerą, ramų snaudulį, yra mirkyti prieš miegą. Atlikta daugybė tyrimų apie tai, kaip tavo kūnas reaguoja į panardinimą į karštą vandenį prieš trenkdamasis į lapus. Mirkykite maždaug 30–40 minučių, tada pasiruoškite miegoti. Jūsų metu masažo vonioje jūsų kūno temperatūra pakils. Maždaug po valandos po mirkymo jūsų temperatūra atšąla. Tai suaktyvina jūsų mintyse „pasiruošę pailsėti“ reakciją ir privers jus greičiau atsigulti į tą brangų REM miegą. Jis ne tik linkęs padėti REM miegui, bet ir mano, kad ten mažiau mėtoma ir pasukama, be to, daug mažiau prabundama naktį. Visa tai prisideda prie daug ramesnio miego.


Kaip sakė „SpaRelax“ įmonės vizija: tegul kiekviena šeima turi savo kubilą! Taip, linkiu, kad jūs visi ir jūsų šeima galėtų gerai išsimiegoti kiekvieną dieną!


sparelax hot tub