Namuose > Sūkurinė vonia žinių > Turinys

Vidaus lauke

May 11, 2019

cabinet


Lauko gyvenimo koncepcija prasidėjo nuo kiemo baseino ir daugelis pramonės šakų žino, kad ši tendencija eksponentiškai išsiplėtė per daugelį metų. Kieme nebėra domeno tik vaikams ir baseinui; todėl dizaineriai / statybininkai, kurie priima šią koncepciją, siūlo ne tik įdiegti ar atnaujinti baseiną, bet ir tai suteikia namų savininkams papildomų galimybių, tokių kaip lauko kurortai   virtuvės, židiniai, valgomojo / poilsio zonos, plaukimo barai ir netgi biurai su „Wi-Fi“, todėl klientai gali dirbti namuose savo ramioje sūkurinėje oazėje.

 

Vienas statytojas, kuris šią tendenciją pripažino maždaug prieš 16 metų, yra Ianas Mc   Gregor Ian Mc   Gregoro baseinai ir kraštovaizdžiai Ancaster, Ont. Jis dirba pramonėje 24 metus, iš pradžių pradėdamas kaip meistras. Per šį laikotarpį jis suprato, kad daugelis jo klientų norėjo, kad kieme būtų apželdintas kiemas, kuriame yra a   baseinas. Kaip rezultatas, jis nusprendė, kad jis norėtų pasiūlyti savo žinias kaip vieno langelio rangovą - statyti plaukimo baseinus ir kraštovaizdį, kad jo projektai būtų sklandžiai valdomi savo klientams.

 

„Klientai dažnai nusivylė, kai projektai turi sustoti kraštovaizdžio ar pristabdymo metu plaukimo SPA įrengimo metu, o su keliais rangovais visada buvo žagsėjimas“, - sako jis.

 

„McGregor“ yra augančios pramonės ekspertų grupės, kuri per visą projekto laikotarpį dėvi visas skrybėles, dalis.

„Aš esu komplimentas arba nukryžiuotas, - sako jis.

 

Tai reiškia, kad pastarasis yra retas, nes jis visiškai kontroliuoja projektą, kuris leidžia jam ne tik užtikrinti sklandų darbą, bet ir įsitikinti, kad baigtas projektas atitinka ir (arba) viršija jo klientų lūkesčius.

 

A870


Pradžia

Sėkmingas lauko SPA centras   gyvenamosiose patalpose prasideda mokymasis, ko nori klientas ir ko nori savo kieme. Naudojant namų interjerą kaip vadovą, svarbu suprasti, kaip bus naudojamas lauko plaukimo baseinas . Be to, „McGregor“ savo klientams pateikia keletą svarbiausių klausimų, susijusių su jų kraštovaizdžio poreikiais, ir suteikia jiems kelias savaites, kad apsvarstytų ir atsakytų prieš pradedant bet kokias pradines dizaino koncepcijas. Keletas jo klausimų pavyzdžių yra šie: Kaip jūs pramogaujate? Kaip jūs planuojate naudoti erdvę? Kas naudos šią erdvę? Kokia kryptimi jums patinka ieškoti, kai sėdi kieme? Ar yra sritis, kurios nenorite matyti kieme? Ar vaikai bus pagrindiniai naudotojai arba ar suaugusieji daugiausia naudojasi baseinu ir lauko aikštele? Projekto pradinių koncepcijų sistema parengta remiantis kliento atsakymais į klausimus.


SRP660