Namuose > Sūkurinė vonia žinių > Turinys

8 pagrindiniai plaukimo privalumai

Sep 10, 2019

swimming spa whirlpool


1. Viso kūno treniruotės.

Plaukdami naudojami visi kūno raumenys, taigi, jei plauksite švelnų krūties ar plaktuko drugelį, jūs treniruositės visu kūnu. Be to, mankštindamiesi vandenyje jūsų kūnas dirba sunkiau, todėl 30 minučių baseine verta 45 minučių tos pačios veiklos sausumoje.

 

2. Puiki bendrai savijautai.

Vos 30 minučių maudymasis tris kartus per savaitę kartu su subalansuota, sveika mityba ir gyvenimo būdu yra vienas iš geriausių būdų išlikti sveikam ir sveikam bei išlaikyti teigiamą psichinę perspektyvą. Darykite tai su draugais, ir tai dar smagiau!

 

3. Nuimkite stresą ir atsipalaiduokite.

Nesvarbu, ar tai darbas, sukeliantis stresą, ar tiesiog gyvenimas apskritai, mums visiems kartais būna taip, kad norime tik rėkti. Na, pagalbos reikia. Reguliarus maudymasis gali sumažinti streso lygį, sumažinti nerimą ir depresiją bei pagerinti jūsų miego įpročius. Pajutę psichinę plaukimo naudą, reikia tik lengvai plaukti. Nereikia važiuoti juostos.


swim spas

 

4. Sudegina tas kalorijas.

Plaukimas yra vienas efektyviausių kalorijų deginimo būdų. Švelnus maudymasis per pusvalandį gali sudeginti daugiau nei 200 kalorijų, daugiau nei dvigubai daugiau nei vaikštant. Greičiau maudantis pamatysi, kad šokolado batonėlis išnyks greičiau, nei jei bėgtum ar važiuotum dviračiu.

 

5. Mažina ligų riziką.

Plaukimas vos 30 minučių per savaitę yra ne tik puiki širdies ir kraujagyslių mankštos forma, bet ir padeda apsisaugoti nuo širdies ligų, insulto ir 2 tipo diabeto.

 

6. Palaiko kūną.

Vanduo palaiko iki 90 procentų kūno svorio. Taigi, jei patempėte kulkšnį pirmadienio naktiniame futbole ar turite ilgalaikę traumą ar ligą, plaukimas yra puikus būdas išlikti aktyviam.


jacuzzi  spa

 

7. Padidina jūsų energijos lygį.

Neveiklumas, o ne senėjimas, dažnai lemia žmonių energijos trūkumą. Vos 30 minučių maudynės tris kartus per savaitę gali padidinti jūsų energijos lygį padidinus medžiagų apykaitą.

 

8. Mankšta be prakaito.

Jei prakaitavimas atsisako kitų mankštos būdų, nebijokite! Kaip plaukikas, jūs niekada nesijausite prakaitu, nesvarbu, kaip sunkiai dirbate, nes vanduo aplink jus nuolat vėsina jus.


swim spa in Austria