Namuose > Sūkurinė vonia žinių > Turinys

Kaip laikyti baseiną švariu?

Apr 08, 2019

swimming spa


Plaukimo kurortų priežiūra, palyginti su tradiciniais baseinais, yra daug lengviau, nes jie yra mažesni ir nereikalauja tiek daug cheminių medžiagų.

Jei norite naudoti sūkurinę vonią ar baseiną, nerekomenduojame naudoti baseine esančias chemines medžiagas. Kadangi SPA yra antivirusinė sistema, filtravimo sistema ar kita sistema. Jei naudojate chemines medžiagas, lengva sugadinti baseino purkštukus, siurblį ir kitas dalis.


sparelax swimming pool

„Hydro“ baseine Mūsų modeliuose yra galingi siurbliai, galintys filtruoti tūkstančius galonų vandens per valandą, o tai reiškia, kad jūsų plaukimo SPA yra visiškai filtruojamas kasdien.

Didelio srauto skimeriai ir plaukimo SPA filtro blokas taip pat automatizuoja valymo procesą. Slinkiklis veikia pašalindamas alyvą ir šiukšles taip, kad šildytuvas ir siurblys neužsikimštų. Tada šiukšlės išstumiamos į filtrą ir pašalinamos. Šios sistemos yra labai gražios. Jums nereikia nerimauti.


Baseine Jūs galite išbandyti PH ir šarmingumo lygius, švariai nuvalyti nerūdijančio plieno purkštukus ir patikrinti, ar išlaikytas tinkamas vandens lygis, akrilinis korpusas valomas specialiu nešlifuojančiu valikliu. Tada labai lengva išlaikyti baseiną švariu.


swimming pool 2