Namuose > Sūkurinė vonia žinių > Turinys

Kaip išvengti drumstos sūkurinės vonios vandens

Mar 02, 2019

water in spa


Baigėte visą darbo dieną ir jūs galvojote apie savo gražią sūkurinę vonią, kuri laukia jūsų sode, po to, kai grįšite į namus, pirmiausia pakeliate SPA uždengimą ir ----- Waah !! Vanduo atrodo kaip pienas. Ką tu gali padaryti?

Yra keletas priežasčių, dėl kurių vanduo pradeda atrodyti mažiau nei žvaigždžių. Štai keletas dalykų, kuriuos reikia apsvarstyti, kad jūsų vanduo būtų tobulas.


  • Laikykite savo vandenį subalansuotą. Per dažnai mes kalbame su klientais apie jų vandens priežiūrą ir sužinome, kad jie retai išbando savo vandenį. Yikes! Nežinau apie jus, bet manau, kad naujienose girdime pakankamai istorijų apie tai, kiek sunkiau yra išlaikyti ligas įlankoje ir sukurti antibiotikus, kad juos užkariautų. Kodėl patys save į lauko SPA vandenį, kuris nėra tinkamai subalansuotas? Subalansuotas vanduo leidžia jūsų sanitarui išvengti sunaikinimo žemu PH, paliekant jį nužudyti trupinį, kurį paliekame po mirkymo.

  • Neįveskite papildomų „daiktų“ į vandenį. Tai pagimdė galvoti apie dušą prieš mirkymą, ir dažnai tai nereikalinga. BET - jei jūs esate kažkas, kuris nešioja daug losjono, makiažo ar plaukų gaminio, visi šie dalykai gali ne tik drumsti vandenį, bet ir gali sukelti didelį putojimą vandenyje.

  • Po kiekvieno mirkymo išvalykite vonios vandenį. Vėlgi, aš visada esu sukrėstas, kiek žmonių sako, kad jie išeina į kubilą, mirksi, o tada nieko nedaryti, kad nužudytų bakterijas, kai jie bus padaryti! Kiekvieną kartą, kai žmogus įeina į sūkurinę vonią, mes paliekame „šūdą“ vandenyje. Jūs turite pridėti kažką po mirkymo, kad nužudytumėte bakterijas / mikrobus, kurie paliekami! Tai nėra alternatyva - tai reikalavimas kaip atsakingas kubilo spa vartotojas. Būtinai nustatykite save (ir kitus)!


5


  • Reguliariai valykite filtrus. Filtrai yra raktas į jūsų sūkurinės vonios valymo lygtį ir turi didelį poveikį vandens skaidrumui. Filtrai turėtų būti valomi kas mėnesį - ne tik skalaujant juos sodo žarna. Turite naudoti švarų vandenį, kad išvalytumėte filtro rankoves ir įsitikinkite, kad šios rankovės gali tinkamai išvalyti ir filtruoti savo vonios vandenį.

  • Reguliariai pridėkite aiškintuvą. Pridėjus kas savaitę grynintuvo dozę, puikiai galite padėti išlaikyti, kad jūsų vanduo atrodytų skaidrus. „Clarifier“ veikia susiejant viską, kas gali padaryti jūsų vandenį drumstą ir jį užfiksuoti jūsų filtruose, paliekant vandenį putojančiam. Kadangi tai nėra toksiška ir ekologiška.


Imtis reikiamų veiksmų, kad jūsų vanduo atrodytų siaubingas! Tokiu būdu, po to, kai grįšite į namus, galėsite kvėpuoti reljefą ir pasakyti „Aaaahh!“, Kai pakeliate dangtį, vietoj „waah!“ .

雾化器06-小