Namuose > Sūkurinė vonia žinių > Turinys

Kaip lauko „Whirlpool“ pratimai gali padėti sumažinti kelio triktis

Mar 04, 2019

home hot tub


Kelio sužalojimai gali būti skausmingi ir silpninantys, ypač jei esate labai aktyvus žmogus ir esate įpratę naudotis dažnai ir dažnai.

Deja, atsigavimas po kelio problemų paprastai užima laiko ir kantrybės, o didžioji intensyvumo veikla, pavyzdžiui, sportas ar sportas iš klausimo.

Bet nebijokite! Čia žiūri į tai, kodėl paprasti pratimai, atliekami „Outdoor Whirlpool“, gali padėti sumažinti kelio traumų skausmą ir padėti ilgalaikiam gijimui ...

Mažas poveikis

Kaip alternatyva, daugelis žmonių renkasi namų kubilo pratimus, pvz., Kojų keltuvus ir keturkampius susitraukimus, kad švelniai judėtų ir išbandytų sąnarį, išnaudojant vandens plūdrumą, nes jis palaiko kūną ir žymiai sumažina poveikį.

home hot tub 1


Atsparumas

Kai sužeistas ar skausmingas kelis jaučiasi pakankamai stiprus, kad būtų galima šiek tiek intensyviau naudotis, namų karšto vandens sūkurio pasiektas atsparumas vandeniui yra puiki alternatyva kitiems labiau atspariems darbams.

Kondicionavimas

Pratimai, kuriuos galima panaudoti „Outdoor Whirlpool“, gali būti naudojami kelio skausmui sumažinti, nes jie daugiausia nukreipiami į keturkampius.

Poilsis

Paprasčiausiai atsukite po sunkios dienos, pakelkite koją ir leiskite burbulams atlikti visą darbą!


7 person spa